Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

eh da, i Frankfurt, aber natürlichno njega nisam preletala, nego sam prosto došla vozom na aerodrom da bih odatle negde letela, i to više puta (jednom sam čak i spavala na dečjem igralištu :D), ali u gradu još ne bejah nikada

Edited by Amelija
Link to comment

e da, i Alikante je čudan grad, u smislu viđenog i aerodroma i železničke stanice ali ničeg drugog :Dplus se voz zakucao u zid na peronu (ili kako se to već zove, nije prolazna stanica nego je kao u Beogradu, i onda se zaleteo lepo i fino i bum-bum)nije bilo povređenih ni ništa, ali je naravno bio naš voz, i naravno da nije mogao da ide dalje, i naravno da smo kasnili...ali, vratiše nam i neke evriće

Edited by Amelija
Link to comment

Frankfurt, Minhen, Paris, Prag, Tripoli. Mislim da sam kroz Frankfurtski aerodrom cak i kolima prosao, cini mi se da autoput ide kroz aerodrom, mada nikad nisam bio u gradu

Link to comment

Kod mene Madrid i Majami, a od vozova Manhajm, Ulm i Stutgart. Ali i te u kojima sam bila sam posetila nevezano za presedanja, manje-vise se oneraspolozim kod dugih presedanja/dugih letova pa nemam zelju ni za cim sem za spavanjem i sladoledom.Za Madrid mi je zao, imali smo oko 4h izmedju letova ali su nas ubedili da je besmisleno ici za tako kratko vreme jer navodno do grada treba 40-60min.Iznenadih se kako mi je aerodrom u Majamiju izgledao ofucano, posle onog shiny novog u Ft Loderdejlu, ali taj let do Pariza mi je bio jedan od najboljih u zivotu, avion je bio vise nego poluprazan, maltene svako je imao po tri sedista za sebe za spavanje.

Link to comment

Dar Es Salaam, manje-vise Johanesburg posto sam kroz grad prakticno samo prosao kolima + bio na stadionu, Najrobi, Doha, Minhen, Frankfurt.Dohu racunam kao da sam bio u Kataru posto sam se smarao tamo jedno 15 sati ukupno iz 2 puta. Najrobi jok jer nismo ni izasli iz aviona.

Link to comment
Iznenadih se kako mi je aerodrom u Majamiju izgledao ofucano, posle onog shiny novog u Ft Loderdejlu
Kad si ti bila u Ft Lauderdale? Ja ga posetih nekoliko puta u julu i avgustu, i meni je ono krs. Mada, kada poredim sa dosta aerodroma u svetu, 90% istih u USA su mi bljak i ofucani, tako da i Surcin ima nekog je ne sais quoi.Edit: mada, cuh veselu meksikansku muziku, u stilu "la kukaraca", kao znak da prtljag dolazi na traku... :Hail: svi smo popadali od smeha :D Edited by dragance
Link to comment
Kad si ti bila u Ft Lauderdale? Ja ga posetih nekoliko puta u julu i avgustu, i meni je ono krs. Mada, kada poredim sa dosta aerodroma u svetu, 90% istih u USA su mi bljak i ofucani, tako da i Surcin ima nekog je ne sais quoi.
Ft.Loderdejl je bio 2005. i 2006. (Majami samo te druge). Bio je nekako prijatan, secam se dugackih hodnika i dosta mesta za sedenje i generalnog utiska da je nov, no vidim sad da je iz 1929.//Meni je i jedan deo CDGa bio ofucan, valjda taj na koji su stavljali letove za nase krajeve. Bas nesto ne volim taj aerodrom. No pobednik u ruznoci mi je Pariz Bove gde idu jeftine kompanije, imas utisak da si u malo vecem kiosku i da ako dune jaci vetar ima da odnese krov :lol: Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Minhen, Najrobi (ako se ne racuna jedna prespavana noc par km od aerodroma zbog koje mi sada svi traze vakcinaciju za zutu groznicu), Harare, Antalija. Vecinu obisao od kad je sengena.

Link to comment

Dallas Fort Worth, Sarlot, Atlanta, mozda jos neki na coast to coast ko da to pamti, CDG, Brisel i Amsterdam, kroz Minhen, FrankfurtER i Zirih sam prosao bez duzeg zadrzavanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...