Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

videh te zmije jucer, brrrr scary!inace meni je west coast toliko prijao da bih uskoro mogla opet!u to ime : CDG -LAX oko 500e u aprilu. svrbe me prsti :s_w:

Link to comment
  • Travel Period:15.02.2013 - 30.04.2013
  • Purchasing Period:10.01.2013 - 31.01.2013

beograd - istanbul povratna za 99 evra!turkish airlines

cari konkurencije, da denfuju pegasus koji od 1. februara krece da leti po istim cenamaipak bih podrzao pegasus, ko jebe TYA kad se do sada nisu setili da spuste cene nego su uzivali u blagodetima kartela sa JAT-om
Link to comment
sine, videla sam to sa zmijom i smucio mi se zivot.pa je l moze guja mozda tako i da se umunta nekako dole u kargo kod kofera. uzasss..
Pa ova specificno nije mogla iz ove pozicije. Nema kuda. Ali dok ovi ubacuju prtljag, pa jos na manjim aerodromima, sve je moguce. Ipak je to Australija. Cak je i jedan kengur zalutao na Melburnskom aerodromu u parking zgradi. Meni bese zao zmije, ipak je to samo piton i zavrsiti ovako na vetru i -12 stepeni :(
Link to comment
cari konkurencije, da denfuju pegasus koji od 1. februara krece da leti po istim cenamaipak bih podrzao pegasus, ko jebe TYA kad se do sada nisu setili da spuste cene nego su uzivali u blagodetima kartela sa JAT-om
Svake godine THY ima makar jedan promo period za Balkan tokom kojeg cene idu 50% dole. Prethodna promocija je trajala od decembra do marta, pa iako je očigledno da su je produžili zbog Pegasusa, nije baš da nikada nisu dali kartu za manje od 200 evra. Ja imam jedno 6-7 karata BEG-IST-BEG kod njih, koje su plaćene po 98 evra.Dodatno, Pegasusov let ne pada baš u najidealnije doba dana, a već sam pomenuo da treba uzeti u obzir i trošak/vreme transfera sa azijskog aerodroma pošto Pegasus ne sleće na Ataturk. Naravno rezervaciju sedišta naplaćuju od 10 evra pa naviše i koriste sve druge low-cost fazone.
Link to comment
Pa ova specificno nije mogla iz ove pozicije. Nema kuda. Ali dok ovi ubacuju prtljag, pa jos na manjim aerodromima, sve je moguce. Ipak je to Australija. Cak je i jedan kengur zalutao na Melburnskom aerodromu u parking zgradi.Meni bese zao zmije, ipak je to samo piton i zavrsiti ovako na vetru i -12 stepeni :(
Meni pricao jedan Ozi koji je iz pizde lepe materine negde na severu AUS kako njima ulaze zmije u kuce, u ormare, ves masine i slicno. Onda kad im prekurci oni je uvuku u one tube, zatvore i voze barem sedam kilometara daleko od kuce, jer ako je ostave na mestu 6.9km udaljenom one znaju gde treba da se vrate. Yucky!
Link to comment

E da je ovo bilo onomad, bila bi mrtva trka za Dzapan:

Promotivna tarifa Meksiko City...

Poštovani klijenti, obaveštavamo Vas da sutra važi promotivna WoW tarifa Air France-a za Meksiko City...tarifa važi do kraja sutrašnjeg dana i iznosi 695 Eura... u cenu su uračunate aerodromske takse kao i troškovi izdavanja karte...promotivna tarifa važi za period putovanja od 16. Januara 2013 do 31. Maja 2013 godine... ne propustite ovu neverovatnu priliku da vidite Meksiko City!

Pozovite nas na 011/6555 621 ili nas kontaktirajte putem e-maila: dijana.s@quicktravel.rs

Link to comment

Jeftino za Hong Kong!!Pariz - Hong Kong ~€233London - Hong Kong ~£313Frankfurt - Hong Kong ~€316Kartu izdaje Air Seychelles, letove obavlja Etihad Airways, u odlasku se ceka 14-20h u Abu Dabiju.Za putovanja izmedju 24. marta i 10. decembra 2013.Mora da se bukira do 18. februara.

Link to comment

jednog lepog dana kad resim za Fidzi, da mi nadjes karte, Djejms.btw, Condor (Lufthansa) krenula da naplacuje 20 evra sedista na izlazima za nas uboge dvometrase. pascad.

Link to comment
jednog lepog dana kad resim za Fidzi, da mi nadjes karte, Djejms.
It's a deal!
btw, Condor (Lufthansa) krenula da naplacuje 20 evra sedista na izlazima za nas uboge dvometrase. pascad.
Nije to novo, puno avio kompanija naplacuje sedista u tim redovima.
Link to comment
Jeftino za Hong Kong!!Pariz - Hong Kong ~€233London - Hong Kong ~£313Frankfurt - Hong Kong ~€316Kartu izdaje Air Seychelles, letove obavlja Etihad Airways, u odlasku se ceka 14-20h u Abu Dabiju.Za putovanja izmedju 24. marta i 10. decembra 2013.Mora da se bukira do 18. februara.
Ne mogu da ubodem HK u To: opciji.Link mi daj, odmah da rezervisem da obidjem mog velikog prijatelja.I da znate, za 2 nedelje u HK nisu nam potrebne vize. Edited by MayDay
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...