Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

da i ne letece jat kao code share politicki pritisak francuza na jat je zapravo izbacio air france iz igre da ne poverujes. jatovi avioni su krshevi ali ispravni zasad.

Link to comment

ne znam koja kompanija je u pitanju, ali se secam da sam video istu parolu na nekom azijskom aerodromu. nize je fotografija sa neta (ne vidi se sova na pocetku parole).gde li ovi letewKgB21ACHJGbcqM6AApfV0t1qX046.groupinfo.w600.jpeg

Link to comment

Inače, ako vas dan uoči transatlantskog/interkontinentalnog leta strefi grip, a letite ekonomskom klasom, spremite se na tešku agoniju u vazduhu. Ono ne bih nikome poželeo. Sreća u nesreći je da su sedišta bila u pretposlednjem redu, na dva koraka od kuhinje. Ljubazno osoblje THY mi je uredno dostavljalo čajeve u neograničenim količinama, plus sam par puta opušteno ustao i odgegao se do kuhinje kako bih se osim čaja vratio i sa sendvičem.

Link to comment
U pitanju je parola sajta TripAdvisor, koji ujedno ima sovu za logo :)Možda se reklamiraju na nekom low costeru ili čarteru.
nije mozda nego sigurno. nego ja nisam povezao kada sam video na avionu.
Link to comment
Inače, ako vas dan uoči transatlantskog/interkontinentalnog leta strefi grip, a letite ekonomskom klasom, spremite se na tešku agoniju u vazduhu. Ono ne bih nikome poželeo.
Mislim da bi ti agonija bila slicna i u ostalim klasama :unsure:
Link to comment
Mislim da bi ti agonija bila slicna i u ostalim klasama :unsure:
Sa full bed sedištem od 180 cm u biznis klasi, verovatno bih lakše podneo. U ekonomskoj nisam nikako mogao da zaspim onako grozničav i gripozan, doduše prekratio sam vreme uz par filmova i WiFi konekciju, inače bi bilo baš grozno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...