Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

I Pegasus Airlines su dobili dozvolu da lete za Istanbul, od 1. Februara, 4 puta nedeljno.Iz Beograda od €49,99, iz Istanbula od €54,99.
S tim da lete na drugi aerodrom (Sabiha Gökçen) koji je na azijskoj strani. Za putnika koji planira da odsedne na evropskoj strani, to može prilično da iskomplikuje stvari osim ukoliko ima dosta slobodnog vremena za javni prevoz.
Link to comment

kupili smo smo wizzair karte za stokholm pre vise od mesec dana, ali nismo uzeli opciju za fleksibilne datume putovanja. menije iskrsao neki posao pa mozda necu moci da idem a polazak je 16. decembra. jel postoji sansa da nekako promenim datum, da doplatim, da uradim bilo sta?

Edited by kojot
Link to comment
kupili smo smo wizzair karte za stokholm pre vise od mesec dana, ali nismo uzeli opciju za fleksibilne datume putovanja. menije iskrsao neki posao pa mozda necu moci da idem a polazak je 16. decembra. jel postoji sansa da nekako promenim datum, da doplatim, da uradim bilo sta?
Postoji opcija za promenu rezervacije, nadoknada je 30 evra ako to uradis preko neta plus razlika izmedju cene ranije izabranog i novog leta.
Link to comment
Koja je najbolje veza za Beograd - Tel Aviv?Nasao nesto preko Istanbula, ali se ceka sedam sati i preko Wiene, ali je malo skuplje...Fala u avansu
BUDAPEST_TEL AVIV12.1.-19.1.79e ( moze i jeftinije bank transferom umesto placanja karticom )Wizz
Link to comment

nemam bolje mesto da podelim preporuku za jeftin prevoz na aerodrom:http://www.facebook.com/kombiprevoz.rs?sk=timeline800 dinara jedan pravac, skoro pa upola jeftinije nego po taksimetru. moguce je da se u nekim turama deli vozilo sa jos putnika, tek moja zena je bila sama u kolima. zakazes vreme dan unapred, sve perfektno.

Link to comment
BUDAPEST_TEL AVIV12.1.-19.1.79e ( moze i jeftinije bank transferom umesto placanja karticom )Wizz
ah, ne uklapa se za par dana, a super je cena + gazzin prevoz za 35 jura do budimpeste.hvala u svakom slucaju
Link to comment
Deltin termilnal na JFK je u rasulu.
Sto?Ja sledeceg meseca sa njima cu posetiti DTW, BOS, ATL i CDG, ali bar imam pristup SkyClub-u... prvo letenje Deltom :)A bukirao i AirTran, za [meni] prvi [pravi] low cost u US :)
Link to comment

Samo sto izadjes iz airtraina i pokisnes da dodjes do terminala je dovoljno, a i digli su ruku od odrzavanja to ce da se rusi. TSA uposlenici su tako raspusteni bar u toj smeni bili, a izlazak na gejt zakrcen restoranom sa stolovima na kojima su Ipadovi. jedino dobro je da se mogu ljudi napuniti i pivom i gadzete u isto vreme. jedino sto je od americkih podnosljiva hrana, vino i pivo vise ne naplacuju u ekonomskoj preko bare, mada se sa doruckom nazad nisu proslavili mafin i banana. ako si poslovni onda nemas deo problema jer tu sky priority ima prednost na proverama.

Edited by fonTelefon
Link to comment

lep pozdrav dobri ljudi,za roughly mesec dana letim za Miami - let je bukiran, no imam problemcic druge vrste. S obzirom da se na posao "ukrcavam" dan nakon sto cu sleteti na Miami International trebalo bi provesti noc u nekom smestaju tamo. Na googletu odmah izleti hotels.com koji daje dosta opsirne informacije, cak mi je i moja firma predlozila hotel gde bih mogao ali mi deluje dosta skup u odnosu na online ponudu (skoro $200 noc) te bih pitao ako neko ima iskustva u vezi online bookinga (neki drugi sajt sem hotels.com i da li ste koristili isti?) i konkretno Miami-ja mozda, bilo bi od velike pomoci.* izvinjenje ako post ne pripada temi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...