Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Tesko, kad jms uglavnom rabi [free] wifi u laundzu :sleep:
zaboravio sam na to. meni isto ne treba, kad uglavnom trcim na cekiranje i do aviona. u protivnom visim po barovima
Link to comment

Juce je bio poslednji dan rada kompanije BMI, posle 74 godina postojanja.Kupio ih je British Airways pocetkom godine, tokom proteklih 6 meseci isla je polako integracija u BA operacije, i danas im istice AOC.Poslednji let [baku-London] je prigodno docekan,1147ADC1-A978-4089-B587-F705B06FB8F5-418-00000025C6EDD4A7.jpga ovako je zavrsio let aviona koji je u bojama Star Alliance-a.8130284296_86cdd0f10e_z.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...
Hejt za evropske aerodrome po pitanji wifi interneta. Osim Beca, gde god sam bio traze placanje (evo me u Minhenu gde imate 30 min. dzaba, posle toga plati) dok sam i u Torontu i Montrealu imao neogranicen besplatan net...
Na Pearson aerodromu najbolji, najbrzi, najpouzdaniji wifi koji sam ikad video na jednom aerodromu. I sto je najbolje, besplatan. Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment

Od sutra zvanično kreće Qatar airways Beograd-Doha (međusletanje u Ankari), A320, dva puta nedeljno - utorak, četvrtak, poletanje iz BEG u 15:05 a sletanje u DOH u 23:45 (lokalno vreme), poletanje iz DOH u 8:30 po lokalnom vremenu a sletanje u BEG u 13:50.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...