Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

danas sam saznao da je jedan PPPovac došao iz vašingtona u beograd bez prtljaga. ostao mu u parizu. isto se dogodilo i mojoj gospođi na putu za oslo. da li je pariz nešto posebno po tom pitanju? pa da se izbegava.

Link to comment
da li je pariz nešto posebno po tom pitanju?
Nije nesto posebno, desava se na svim velikim [hub] aerodromima - zavisi dosta od vremena na tim povezanim letovima...
Link to comment

hm, pa ja nekako imam utisak da je CDG malo cuveniji po tome od drugih, bar u iskustvu ljudi koje ja znam, a i meni se desilo to jednom, a preko CDG letela ukupno 2 x.

Link to comment
hm, pa ja nekako imam utisak da je CDG malo cuveniji po tome od drugih,
Cekaj da Tresko dodje - CDG nije nista, ako se poredi sa FCO, MXP i LIN :)Ne znam, meni licno zagubise prtljag na JFK-u jednom, u Cirihu dvaput, i ostetise u Maroku [ili FEZ ili CMN]...
Link to comment
Ako se nekom ide u Istanbul za novaka tj. u periodu novembar-februar, Turkish do subote ima promociju BEG-IST-BEG za 98 evra.
Fala ti ko bratu za ovu informaciju, znaci Carigrade, eto me :) kupio u petak vece u poslednji cas.
Link to comment

edit: uleteo brzi od metka ^_^@garone kaki, znas da se na ovom topiku pise i na jeziku aerodromskih kodova :Psarl de gol - pariz, fiumicino - rim, malpensa - milan

Edited by Quince
Link to comment
Alitalia, 25% popusta:

PROMO
do 23/10.

Za letove u periodu 5/11/12 - 27/03/13
testirano na [url=http://www.alitalia.it]www.alitalia.it[/url]

Zeneva-Njujork-Venecija u januaru, €235, posle popusta €177 :)

ovo jos vazi?? i na kom sajtudanas je 23. :unsure: a najbolje bi mi leglo nesto do LA....
Link to comment
ovo jos vazi?? i na kom sajtudanas je 23. :unsure: a najbolje bi mi leglo nesto do LA....
Taj kod jos uvek vazi, na italijanskom sajtu - skida 25% od totalne cene karte...Jedino sto Alitalia vise ne leti za LAX...
Link to comment

kako ne leti na sajtu im pise da lete iz rima?

Frequenza voli Los Angeles: 21 voli settimanali.Città collegate: Roma.

alternativno:gde mi je najbolje da trazim letove za kraj godine za la? ja nesto uvek idem preko skyscannera....

Link to comment

Sorry, pomesah sa SanFran-om, koji je bivsa destinacija.Mada, ako potrazis Rim-LA u decembru ili januaru, dobijes ovo:

Attenzione alle seguenti segnalazioni. Non siamo in grado di offrirti voli corrispondenti alla tua richiesta.
Zato sto je sezonski let... poslednji je 7. novembra...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...