Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

pri repu jbg. Bio sam nervozan zbog vibracija i cestih propadanja/trzaja pri uzletanju i sletanju. Mali avion, valjda je zbog toga.
:(Ja sam definitivno primetio da sto je veci avion, komforniji je let. Ali nekad na tim, kracim, letovima, nema mnogo prostora za izbegavanje vremenskih prilika i turbulencije. Ja sam jedan od najturbulentnijih letova u poslednjih 10 godina iskusio izmedju Zagreba i Splita.Sledeci put, probaj da zamolis/izboris se za komfor:
Ako sedis napred, ispred motora, manje je bucno.
Link to comment

Kakav sajt, vauuuu!!! Neverovatno. A to tresenje po ATR-ovima i Embrejerima, itd. Naviknes se vremenom - jebi ga.LM, put pod noge za 5 nedelja do Amerike - zemlje proleterske - iz NZ, po proslom receptu :wub: Ohio here we come.

Edited by dragance
Link to comment

@JAT + ATRsedela u prvom redu do i iz Dubrovnika, pored buke, sistem hladjenja je kao u autobusima - tek posto prodje 15tak minuta leta, pocne da radi :D taman se telo koliko-toliko uravnotezi a ti vec sleces :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
gospode Boze ko me natera da vidim ovaj topic.jel ima neka low cost varijanta da se ode u Lisboa?(inace meni je bio jedan vrh™ kada sam pricao sa Terezom iz "Madredeusa" i kada mi je rekla telefonom u uvo ono njeno meko "Lisboa"). osetio sam se ko da mi je neki willowljev zrak svetlosti pao na ruku.
Vaso davno pit'o, a ja ga citiram i dodajem: kak' najjeftinije stići do Lisabona (iz BG-a ili Pešte)? Polazak i odlazak su u prvoj i trećoj nedelji novembra...+ Gde se, na jednom mestu, može pogledati spisak svih low cost kompanija koje lete iz Pešte za Lisabon?
Link to comment

8 godina letim moskva <--> peking i gledam mucenje ruskih stjuardesa sa kinezima tokom serviranja klope. one ne pricaju kineski, kinezi slabo ruski i engleski. juce vidim kako su napokon resili taj problem. nalepljen na kolica A4 papir sa flomasterom nacrtanom ribom i kokoskom sasavo ali funkcionise

Link to comment
Vaso davno pit'o, a ja ga citiram i dodajem: kak' najjeftinije stići do Lisabona (iz BG-a ili Pešte)? Polazak i odlazak su u prvoj i trećoj nedelji novembra...+ Gde se, na jednom mestu, može pogledati spisak svih low cost kompanija koje lete iz Pešte za Lisabon?
Ne ide nijedna direktno BUD-LISMoze npr Ryan-om do Barselone pa EasyJet do Lisabona
Link to comment
kak' najjeftinije stici do Lisabona (iz BG-a ili Pešte)? Polazak i odlazak su u prvoj i trecoj nedelji novembra...
ne znam koliki ti je budzet, i ovo verovatno ne spada u listu najjeftinijih, ali ja bih uzela jednu od ovih ~250e karata umesto da se lomatam (pogotovo ako nema iz Beograda, to bi znacilo voz pa jedan pa drugi aerodrom i cekiranje prtljaga..)primera radi 1.11. na 22.11. a iste su cene za ~tri nedelje u novembru koliko vidim1) Air France + Alitalia256,76€ GesamtkostenAbreise Do, 1. Nov12:35 Belgrad BEG21:50 Lissabon LIS1 Stopp10h 15mAir France 1683 / 2324Rückreise Do, 22. Nov07:10 Lissabon LIS17:40 Belgrad BEG1 Stopp9h 30mAlitalia 7761 / 5942) Lufthansa263,78€ GesamtkostenAbreise Do, 1. Nov12:50 Belgrad BEG21:45 Lissabon LIS1 Stopp9h 55mLufthansa 1723 / 1792Rückreise Do, 22. Nov06:00 Lissabon LIS12:15 Belgrad BEG1 Stopp5h 15mLufthansa 1793 / 1722
Link to comment
Alitalia, 25% popusta:

PROMO
do 23/10.

Za letove u periodu 5/11/12 - 27/03/13
testirano na [url=http://www.alitalia.it]www.alitalia.it[/url]

Zeneva-Njujork-Venecija u januaru, €235, posle popusta €177 :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...