Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zato sto ukidaju liniju do Rima od kraja septembra. http://www.aviokarta...raja-septembra/
pasmater <_<tnx za info, nisam nigde naisla na tu vest al sam slutila da je tako nestoedit -@kayser. trebalo bi mi nesto do kraja godinee2 - e mogla bih kupiti ovu za 4.6. od 19 evra, al nek me neko podseti u maju da imam kartue3 - vidim opet su vratili na nocne letove. skotovi <_< Edited by InvisibleLight
Link to comment
Za letove u 2012. proveri Alitalia-u, moze da se nadje za cca 100e plus stalno ima nekih promo code-ova za popust 15%
puno je 100evranjim sam putovala unutar italije za smesno male pare, po 10ak evra. kupovina karte i let isti dan
Link to comment

mozda je bilo na nekom drugom topiku al evo i ovdemapa u realnom vremenu prikazuje sve letovehttp://www.flightradar24.com/edit- kad stavis kursor na avionce prikaze koji je let u pitanju a kad kliknes izlista sve o letu :)tek kad se uvelica mapa vidi se kako se krecu

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Šta sad kenja taj wizz, ja čitao da dovlače drugi aeroplan kod nas, i da povećavaju broj linija, a sada čitam ovo gore. A u novim linijama treba da bude Bazel, još koješta i Oslo, ja hteo da se čekiram za prvi let za Oslo, ako mi se izjalovi plan, zapaliću im taj novi avion. :)

Link to comment
Šta sad kenja taj wizz, ja čitao da dovlače drugi aeroplan kod nas, i da povećavaju broj linija, a sada čitam ovo gore. A u novim linijama treba da bude Bazel, još koješta i Oslo, ja hteo da se čekiram za prvi let za Oslo, ako mi se izjalovi plan, zapaliću im taj novi avion. :)
Oslo krece od 31.maja, to je najavljeno ranije sa Krfom i Rodosom.Sad dodaju jos Pariz i Bazel (Mulhouse)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...