Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Dobro si, kako se nisam toga setio :D Mozda bolje neku stjuardesu, nesto mi taksisti u Kini nisu sexy. Kol'ki aerodrom, imam 2km da pesacim do gejta. Bas se sire ovi kitajci, mogli su malo kompaktnije da grade

Link to comment
  • 2 weeks later...
ima li poseban topik o avio-kompanijama?good news:'air one' od kraja sept., bgd- milan 39e, 69 round trip
Nema poseban da ja znam, obicno se ovde pise.Moze li malo detaljnije ili neki linak? 69 evra za round trip bilo gdje mi se veoma svidja.
Link to comment
Nema poseban da ja znam, obicno se ovde pise.Moze li malo detaljnije ili neki linak? 69 evra za round trip bilo gdje mi se veoma svidja.
pa ja sam isla u rim za 50e povratnom (samo s rucnim,ok)u vezi sa tim - sta se desava s fakin wizz air-om, gledam danima sajt, listaju letove samo za tekuci mesec,koji su,po pravilu, u rangu cene regularnog letaopcija da kupis kartu ranije 2 meseca (kao sto sam ja radila) ne postoji..sve cekam da se vrati na staro al nistainace wizz air ubacio direktne linije beograd - krf i rodos
Link to comment
sta se desava s fakin wizz air-om, gledam danima sajt, listaju letove samo za tekuci mesec,koji su,po pravilu, u rangu cene regularnog letaopcija da kupis kartu ranije 2 meseca (kao sto sam ja radila) ne postoji..sve cekam da se vrati na staro al nistainace wizz air ubacio direktne linije beograd - krf i rodos
Meni lepo prikazujehttp://wizzair.com/e...lights/Belgradeizaberi destinaciju u listaj napred/nazad Edited by Kayser
Link to comment

pa eto, izabrala rim. i,kao sto rekoh, najkasniji let je 22.9. a za dalje nema ( i to je u jednom pravcu 49e)pre sam kupovala po 2 meseca unapred i bilo je povratna za 50e

Link to comment
pa eto, izabrala rim. i,kao sto rekoh, najkasniji let je 22.9. a za dalje nema ( i to je u jednom pravcu 49e)pre sam kupovala po 2 meseca unapred i bilo je povratna za 50e
Premotaj do aprila 2013. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...