Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hate za AirNZ (jedan od retkih), idem do USA krajem Jula i sektor ok AKL do SFO ne mogu da iskoristim poslednji complimentary upgrade za business premier klasu...
Sto?
Link to comment
Sto?
Nesto im kenja online system. Sad zvao account manager i rece mi da prepustim stvari njoj. Bice valjda ok, ali necu znati do chekiranja (blagodeti kad spadnes sa gold elite, pa gold i na silver status). Inace, ima li sta lepo za oko (a da nije debelo/masno/gej) u ft lauderdale? Ostajem tamo 4 dana, ukljucujuci i vikend, pa steta da se ne okuse lokalne cari, a da nisu stetne po zdravlje/zivot. Edited by dragance
Link to comment
Ostajem tamo 4 dana, ukljucujuci i vikend, pa steta da se ne okuse lokalne cari, a da nisu stetne po zdravlje/zivot.
Pa se posle žališ da si se previše provodio... ;)
Link to comment
Nesto im kenja online system. Sad zvao account manager i rece mi da prepustim stvari njoj. Bice valjda ok, ali necu znati do chekiranja (blagodeti kad spadnes sa gold elite, pa gold i na silver status).
Ja te pitah ranije znas li nekog NZ Silver-a, a ti se ne javljas angry.gifHoces dva NZ Lounge Pass-a? Ti rece da ides krajem meseca - trebalo bi da stignu do tada.
Link to comment

A izvini :)Idem sa pratnjom koji je *G tako da za taj put nije frka, posle cu se i ja vratiti uskoro tu, ipak je to 14 letova na star alliance u dve i po nedelje,ali nece se baciti. Hvala!

Link to comment

na web check-inu u wizzairu, kad popunjavam personal info, imam jedan odeljak koji se zove visa information, s poljima visa number i issuing country. ne znam sta da tu upisem, jer mi viza ne treba, nema mi logike da mi traze broj kartice, a bez popunjenih polja ne mogu da krenem dalje. konakt telefon wizzaira u srbiji ne radi. upomoc.

Link to comment
na web check-inu u wizzairu, kad popunjavam personal info, imam jedan odeljak koji se zove visa information, s poljima visa number i issuing country. ne znam sta da tu upisem, jer mi viza ne treba, nema mi logike da mi traze broj kartice, a bez popunjenih polja ne mogu da krenem dalje. konakt telefon wizzaira u srbiji ne radi. upomoc.
Kao viza number treba upisati sest nula.
Link to comment

I ja dodjoh na temu upravo zbog istog problema koji ima darling. Po prvi put letim wizzair-om i veceras planirao cekiranje, medjutim zastao kod ovog koraka. Nevernice, jel' ovo 100% tacno? Da nesto ne zaj...m slucajno.I jos jedno pitanje - prilikom uplate leta pre 2 meseca, greskom sam ispred imena svoje devojke stavio MR, pa me interesuje da li to moze predstavljati problem?Unapred hvala!

Link to comment
I ja dodjoh na temu upravo zbog istog problema koji ima darling. Po prvi put letim wizzair-om i veceras planirao cekiranje, medjutim zastao kod ovog koraka. Nevernice, jel' ovo 100% tacno? Da nesto ne zaj...m slucajno.I jos jedno pitanje - prilikom uplate leta pre 2 meseca, greskom sam ispred imena svoje devojke stavio MR, pa me interesuje da li to moze predstavljati problem?Unapred hvala!
Imala je moja drugarica taj problem pa je pronasla ovo na netu My linkTu ima prica o tim nulama. A posle je i direktno proverila.Idu nule. Issuing country je zemlja u koju letis.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...