Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Za one koji ne idu na sastanke - bus 583 do poslednje stanice [Märsta], pa voz do centra. Npr. 3 day travelcard - 230 kruna.Ovo za 38k mi je neverovatno - moze se doleteti biznis klasom iz Amerike [povratna karta] za tu kintu... :huh:
idem ja tamo cesto, meni dosad dobro iskustvo onaj gej-bus flygbussarna (mada zna da se nekad zaglavi u guzvi na autoputu), i arlanda express. jeste skup, ali ne mislis nistaza taksi.. jebiga, tako kaze. ona zivi tamo i ocigledno je bilo vec takvih slucajevainace, otkad swiss ima LX za kod?sad videh pa se iznenadih
Link to comment
inace, otkad swiss ima LX za kod?sad videh pa se iznenadih
Od 2001. - kada je Swissair [sR] bankrotirao i novi Swiss nastao od Crossair-a [koji je imao kod LX]. Edited by jms_uk
Link to comment
A bus vozi i dalje?Ovo bi trebalo da je aktuelno, dakle moze da se hvata kod zel. stanice pretpostavljam.
Da, neko vreme nije vozio pre godinu-dve, ali sad opet vozi. Moze kod zeleznicke. 250 ili 300 dinara.
Link to comment

Imaj samo u vidu da je taj A1 spor, treba mu oko 30-45 minuta od Slavije do Aerodroma, jer se po autoputu vuce. Onaj Jatov bus sto je bio ranije je isao dosta brze (oko 20 min.).Dakle daj sebi dovoljno vremena...

Link to comment
Imaj samo u vidu da je taj A1 spor, treba mu oko 30-45 minuta od Slavije do Aerodroma, jer se po autoputu vuce. Onaj Jatov bus sto je bio ranije je isao dosta brze (oko 20 min.).Dakle daj sebi dovoljno vremena...
Ok je to.Treba da otpremim neku rodbinu, imace i previse vremena.
Link to comment
  • 3 weeks later...

prvi put u zivotu doziveo da na letu cak i vodu naplacuju blink.gif - cebu pacific inace, imaju nove aerobuse na duzim letovima, solidne ATR-ove na lokalnim, prijatno osoblje i lepu marsutu, ali sve naplacuju. nemaju cabad, a vole da naloze minus kao svi jugoistocnoazijati. i malo mesta za noge, bas je tesno

---38ebl.jpgvHfDw.jpgIvqjE.jpg

u junu bilo i tesko sletanje na domodedevo zbog uragana u moskvi, relativno mali avion (foker) pa se propadanje zestoko osetilo, bilo je uzdaha po salonu. sto je najgore propadao je prilikom manevrisanja na alt 2-3000m.bila je i gospodja u biznis klasi nordstar air koja telefonira jos do sletanja, to sam isto prvi put doziveo (negde iznad lastve grbaljske na letu moskva-tivat). nordstar treba da leti po sibiru i iznad polarnog kruga, ne znam odakle oni na letu moskva - tivat, ali to je bio jedini od preko 10 letova na koji su mi uspeli naci slobodno mesto taj dan

Link to comment

Od kraja jula do sredine avgusta pocinje avantura, sa nazalost malo vremena za odmor i razgledanje USA, osim slobodnog vikenda na Floridi :wub: :od NZ pa do Bradley, CTBradley - Columbus, OHColumbus - Ft LauderdaleFt Lauderdale - ColumbusColumbus - PittsburghPitts - San AntonioSan Antonio - LAXLAX - NZA isprobace se i nova "premium economy" sa Air NZair-nz-premium-economy-1.jpgAko ima neko od cenjenih forumasa na ovim lokacijama u to vreme, javite se :)

Link to comment
ne znam odakle oni na letu moskva - tivat, ali to je bio jedini od preko 10 letova na koji su mi uspeli naci slobodno mesto taj dan
Tajmir :D leti sezonski za Tivat [i nekoliko destinacija u Egiptu i Grckoj].
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...