Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi, imam pitanjce o onom ranije JAT-ovom, a sada ne znam cijem, busu sa Slavije do Nikole Tesle; na sajtu aerodroma pise da i dalje (ili opet) vozi, je li to tacno?Ne znam zasto ali imam ideju da je svaku informaciju sa tog sajta najbolje tri puta proveriti. :D

Edited by baklavica
Link to comment
Voze oni mali busevi, na dvadesetak minuta, čini mi se. 300 dinara.
E hvala ziv bio :D Znaci ne veliki JAT-ov bus kao ranije nego nesto malecko (da znam sta da ocekujem u vidnom polju :D).
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li je neko imao iskustva sa kupovinom karata preko sajta avio-kompanije www.transavia.com?! Kako su me ekspresno vratili u devedesete! Naime, prilikom bukinga, moraš da izabereš državu iz koje si, i to preko "drop-daun" menija ...I sad ja lepo tražim, tražim, usput nailazim na Američku Samou, Antarktiku, Kambodžu, Kajmanska ostrva, Uskršnja ostrva, Palestinu, Devičanska ostrva (britanska i američka), Tokelau, Foklandska ostrva ... ali nigde Srbije! Nema ni Jugoslavije, a ni "Serbia-Montenegro" federacije ...I kako ja sad da bukiram let? Zna li neko?U međuvremenu sam im poslao učtivu poruku da budu ljubazni pa da među stotine država, banana-država i kvazi-država dodaju i Srbijicu. Čekam 24 časa koliko su me obavestili da im treba za odgovor, a posle toga ću im se najebati holandske rasističke i diskriminatorske majke uz iskrene želje da i oni dobiju nekog svog Brejvika ...

Edited by stoka
Link to comment
Naime, prilikom bukinga, moraš da izabereš državu iz koje si, i to preko "drop-daun" menija ...
Meni samo nudi ovo na pocetku:nrw2d.png
Link to comment
Meni samo nudi ovo na pocetku:nrw2d.png
To je početna strana. Izaberi, recimo, englesku verziju. Onda fingiraj da hoćeš da kupiš kartu, pa kada dođeš do koraka kada unosiš svoje lične podatke, tu se nalazi taj izbor država ...A da bi se na drugi način uverio da pričam istinu, možeš, kada izabereš jezik, u horizontalnoj gornjoj navigaciji da klikneš "my transavia.com" i u dnu stranice da pokušaš da se registruješ kao nov korisnik ("register"). Kada dođeš na novu stranicu, imaš "choose your country", pa ćeš se (opet) uveriti u ono šta pričam - nema Srbije ...
Link to comment

Sorry, sad kapiram. Da, nema Srbije i nema Crne Gore. Verovatno su skinuli Serbia & Montenegro, a zaboravili da ih stave odvojeno. :twak:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...