Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

jms, komšo, ako naletiš ovde, posavetuj da li je dobra kombinacija za poslovni put BEG-MUNCHEN-LYON /Lufthansa-MARRAKECH/AirMaroc i koje su sanse da mi zagube prtljag?ne mogu sve u ručni, a i nemam neki koferčić za ručni...hvala.

Link to comment
jms, komšo, ako naletiš ovde, posavetuj da li je dobra kombinacija za poslovni put BEG-MUNCHEN-LYON /Lufthansa-MARRAKECH/AirMaroc i koje su sanse da mi zagube prtljag?ne mogu sve u ručni, a i nemam neki koferčić za ručni...hvala.
Je li Lyon deo puta, ili ti nude bas ovakvu kartu?Leteo sam AirMaroc-om [AT za one koji vole skracenice :P] pre 3 godine, na medjunarodnim i domacim letovima, i koferce mi je stiglo kad i ja, ali osteceno.Posle par meseci dopisivanja sa njihovim ofisom za prtljag u Ceskoj, dobio sam cek u iznosu koliko bi kostala popravka istog [posto je bio neki italijanski brendirani, morao sam da ga posaljem u UK 'servis' i oni su mi dali quote za popravke].
Link to comment
ovo. :(
Sad pogledah, u stvari i nema mnogo opcija za Marakes.Jedino da te utesim da su mi najverovatnije razbucali koferce na unutrasnjem domacem letu, koji se dosta razlikovao od letova u/iz Maroka.
Link to comment
Sad pogledah, u stvari i nema mnogo opcija za Marakes.Jedino da te utesim da su mi najverovatnije razbucali koferce na unutrasnjem domacem letu, koji se dosta razlikovao od letova u/iz Maroka.
ma moje koferce je dronjavo as is, nego samo da ga ne zagube, jer necu imati sta obuci tamo, a temperatura je dvadeset i mali kusur.hvala ti puno za info :)
Link to comment
da li je neko išao avionom skywork-a beograd-bern? mnogo je povoljno pa samim tim i čudno ono što nude u knez mihailovoj, u poslovnici.
Sta nude? Oni su tek poceli da lete za BEG pre mesec-dva.
Link to comment

samo sam za bern pitala, tako da ne znam trenutno nešto više. ako budem išla sa njima, prijaviću šta još nude. ova povoljnost o kojoj sam napisala odnosi se na ponudu koju su dali: za mart su cene povratne karte oko 150 evra, a sada su oko 350. čudno, je l' da? kažu da je zbog praznika. kojih?

Sta nude? Oni su tek poceli da lete za BEG pre mesec-dva.
( :P ) :)
Link to comment

pa to, ni od ni do (ni Beograda ni Kelna)nego sam nekako u trenutku pisanja postavila centar koordinatnog sistema u Beograd :)>> + ostaje glupi Štutgart i još koješta, ali samo Keln ćao nema više

Edited by Amelija
Link to comment

Jebiga. Meni je inace ultra neprakticno sve. Najvise su mi odgovarali Keln i Stutgart, jer lete direktno, mada je problem doci do tamo s obzirom da su letovi ujutro. S druge strane, sve ostalo je em skuplje, em traje svejedno skoro pa isto kao avion + voz, s obzirom da ide preko recimo Strazbura. Lajpcig mi je najblizi, al sta vredi kad mi treba sat i po do tamo, pa onda leti dvaput. Voz je stvarno dzabe ako se kupi na vreme, ali ne mogu vise 20 sati. Ah da, htedoh reci da zbog svega toga ne idem sad u martu <_< .

Link to comment
Wizzair leti za Dortmund - that's why.
Jao bas im hvala sto postoje. Wizzair mislim. Ne samo da su u pekarskom terminu, nego moram za avionsku kartu od 25-30 evra jos 50-90 da potrosim za voz.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...