Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Druže JMS i ostali letači, da li je dovoljno 60 minuta (po redu letenja) za tranzit između dva leta u Cirihu ili je previše nategnuto? Oba leta su Swiss...
U principu jeste, samo
kazi, kad se budes cekirao za prvi let, obavezno da zalepe onaj ekstra tag
"Short Connection in Zurich" pise na tom kartoncetu, i uglavnom su dobri sa stavljanjem toga.
Zavisi i odakle dolazis i gde ides, tj. koliko su gejtovi udaljeni i da li imas neku pasosku kontrolu izmedju.
I da li ce prvi let biti na vreme.
Link to comment

Hvala svima :) Krećem iz Beograda, znači moraću tamo da idem na pasošku kontrolu, to će dodatno da mi uzme vreme, ali valjda ne bi trebalo da bude frke... Ima previše nepoznatih u ovoj jednačini, ali nema nazad, javiću kako sam prošao...

Link to comment
Krećem iz Beograda, znači moraću tamo da idem na pasošku kontrolu, to će dodatno da mi uzme vreme,
Ne mora da znaci, zavisi gde ides. Ako ne ides u Sengen, onda potpuno zaobilazis pasosku kontrolu u Cirihu.
Link to comment
Onda ces proci kroz pasosku, ali generalno nije dugo cekanje za to kad se tranzitira kroz Cirih.
Ako bude frke diskretno ću nekom od službenih lica šapnuti da mi je jms_uk rekao da se javim ako imam problem ;) :D
Link to comment
Letači i poznavaoci problematike, gde je najbolje online da gledam varijante za let(ove) Beograd - Tucson, Arizona?(all tips and tricks welcomed)
nisam neki letac, ali zadnji let sam bukirao preko njihMy linkEDITnajjeftiniji je preko Minhena i Hjustona, oko 100k dinara povratna. Edited by Arbeitmann
Link to comment

Thanks arbait, evo gledam, oko 120k dindži...Jms, ne ja, nego sin, negde uzmeđu 05 i 12 januara, povratak početkom juna, ne znamo još tačne dane...

Edited by historian
Link to comment

Iz Beograda je, kao sto Arbeitmann rece, €1k-€1.2k, ili to preko Frankfurta i Hjustona [Lufthansa/United] ili preko Londona i Dalasa [Jat/British/American].Ne znam da li je bitnije cimanje ili kinta, ali izgleda da iz Budimpeste ova druga kombinacija [bristish/American] moze da se nadje za oko €800.

Link to comment
Da li je 1h i 20 min dovoljno između dva leta, za promenu terminala na Sheremetyevu (sa F na D), oba leta su SU?
problem na sheremetevu je sto se dugo ceka prtljag, a mozes i da zaglavis na pasoskoj kontroli ako se napakuje par letova u isto vreme. sa F na D nisam nikada isao, mislim da je 10 max 15 minuta hoda. trebalo bi da je dovoljno, ali ako osetis da kasnis (doc cekas prtljag npr) najbolje da pokazes boarding pass ili kartu za drugi let nekom iz aeroflota. ako ne uzimas prtljag, onda ne brini
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...