Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa letenjem BH Airlines za Sarajevo (ne nužno iz Beograda), zimi? Čula sam da tamo ima dosta magle pa onda ima i kašnjenja i tsl.+ ne mogu na njihovom sajtu uopšte da vidim cene, rezervišem let i sl, prijavljuje neku grešku.A zapravo me zanima Amsterdam - Sarajevo - Amsterdam, oko nove godine.Hvala :)

Link to comment

U decembru ti je na toj relaciji najjeftiniji Austrian (€170), mada ne i najbrze.BH leti utorkom, cetvrtkom i nedeljom samo, cetvrtkom je izgleda ATR i block time je 3h15m...Sajt izbacuje rezultate samo do kraja letnjeg reda letenja [kraj oktobra]. Promo cene koje nadjoh u oktobru su 384 maraka+

Jel ima neko iskustva sa letenjem BH Airlines za Sarajevo (ne nužno iz Beograda), zimi? Čula sam da tamo ima dosta magle pa onda ima i kašnjenja i tsl.+ ne mogu na njihovom sajtu uopšte da vidim cene, rezervišem let i sl, prijavljuje neku grešku.A zapravo me zanima Amsterdam - Sarajevo - Amsterdam, oko nove godine.Hvala :)
Link to comment

ne znam da li ikome moze da koristi, ali croatia airlines nudi letove za raznorazne evropske destinacije po promotivnim cijenama od 99 e navise za povratnu kartu (za period od sada do ozujka, sta god im bio ozujak). ponuda vazi jos sutra. jos malo pa nestalo!

Link to comment

Rezervisao i elektronski uplatio Wizzair pre petnaestak dana za polazak dvadeset sedmog (za Rim). Pare sa kartice skinute, a e-tiketa jos nema, iako letim u utorak. Jel' to normalno?

Link to comment
Rezervisao i elektronski uplatio Wizzair pre petnaestak dana za polazak dvadeset sedmog (za Rim). Pare sa kartice skinute, a e-tiketa jos nema, iako letim u utorak. Jel' to normalno?
Nije.Jesi li zapisao booking code na kraju procesa kupovine karte?
Link to comment
cujem da ce i tel aviv da ukidaju, u usta ih skrbava.
Sad gledam na AB sajtu, ima samo onaj preko Larnake, a ukoliko se ne varam, bio je i direktan? U svakom slučaju su idioti ako ga potpuno ukinu.
Link to comment
+1cujem da ce i tel aviv da ukidaju, u usta ih skrbava. damaska vec odavno nema.
Daleko su - oduzima im avion na previse sati tokom [tih] dana... Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...