Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pitanje na koje se verovatno vec milion puta odgovaralo:Koja je najjeftinija varijanta za put iz Srbije do Njujorka? Neko spominje neku Pestu, neko taj Cikago, neko neka druga ludila, a ja kako god gledam, nema nista ispod 800 evra, pa da se postavis na trepavice.Za dva dana treba da kupim kartu, pa molim ovde za odgovor, ima li nesto tajno i bolje i jeftinije sto cenjena forumska populacija zna?

Link to comment
Pitanje na koje se verovatno vec milion puta odgovaralo:Koja je najjeftinija varijanta za put iz Srbije do Njujorka? Neko spominje neku Pestu, neko taj Cikago, neko neka druga ludila, a ja kako god gledam, nema nista ispod 800 evra, pa da se postavis na trepavice.Za dva dana treba da kupim kartu, pa molim ovde za odgovor, ima li nesto tajno i bolje i jeftinije sto cenjena forumska populacija zna?
pokusaj skyscanner.com...mislim da je to najbolji pretrazivac za avio karte na netu, trazi po maltene svim ostalim sajtovima i jos po sajtovima avio kompanija, ukljucujuci i low cost. Evo meni je tamo izaslo za juli, od BEGa do JFKa, 780 eura. Lufthanza i Svis.I imaj u vidu da ti za NYC u obzir dolaze ciglo 3 aerodroma, JFK, La Gvardija (LGA) i Njuark (EWR), pa trazi sve kombinacije.Ako ne nadjes nista povoljno na skyscanner-u, probaj expedia.com (ili expedia.de ako hoces cene u EUR a ne USD).
Link to comment
Pitanje na koje se verovatno vec milion puta odgovaralo:Koja je najjeftinija varijanta za put iz Srbije do Njujorka? Neko spominje neku Pestu, neko taj Cikago, neko neka druga ludila, a ja kako god gledam, nema nista ispod 800 evra, pa da se postavis na trepavice.Za dva dana treba da kupim kartu, pa molim ovde za odgovor, ima li nesto tajno i bolje i jeftinije sto cenjena forumska populacija zna?
pitaj felixa ;)checkfelix.de(najbolji search za koji znam - uvek trazim karte preko njih)
Link to comment

fanksoulsistah je opasna carica, treba joj, da citiram Marka M. Dabovica ali pravog, dati sve nagrade, a da Kusturica bude u zapecku

Link to comment

ako drugarica ne nadje, vredi pozvati predstavnistva cetiri kompanije u beogradu: austrian, klm, air franace, lufthansa. u vecini slucajeva, oni imaju najbolje ponude (bolje od bilo kakvih online kombinacija), i to ovim redom. mnogo jeftinije od 800 je za leto tesko naci, tome se ne nadaj previse.

Link to comment

Da i ja bih rekao, jul/avgust mesec, i to kupujes nesto vise od mesec dana unapred, nema sanse da bude mnogo jeftinije od 800 evra. Eventualno ako ubodes nesto za 750. Ako se zele dilovi sa prekookeansko putovanje u sezoni, to mora dosta ranije da se rezervise, neka 3-4 meseca recimo.

Link to comment

setih se jos jedne varijante. probaj da iskombinujes virgin atlantic do/iz londona sa jatom. neces moci da uzmes jednu kartu, ali ako ostavis dovoljno vremena izmedju letova, mozes sve da stignes. malo je cimanje, ali je london-njujork oko $600-700 viriginom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...