Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Najjeftinije sto vidim za te datume je ~€1000, Lufthansa i South African Airways, preko Minhena i Johanesburga.Olympic Air je izgubio prava da leti za Beograd krajem 2009.

Link to comment
Da, i ja sam to nasao na tom sajtu. Jel koristis jos neki?
Ne znam na kom 'tom' ti mislis, ovo je bilo konkretno sa nemackog opodo sajta [jer izbacuje cene u evrima]edit: pogledaj i americku expedia-u, drugar jedan iz beograda je cesto koristi. Edited by jms_uk
Link to comment
24. April je Uskrs i tu i tamo.
Mudro zboriš, ali mislim da nije do toga - i povratak nedelju dana ranije (sa +-1 day opcijom, da ne bude da forsiram vikend) je $983 minimum... Eh, gde su oni srećni dani iz maja 2008. kada sam upecao BEG-JFK-BEG za $400 sveukupno...
Link to comment
Mudro zboriš, ali mislim da nije do toga - i povratak nedelju dana ranije (sa +-1 day opcijom, da ne bude da forsiram vikend) je $983 minimum... Eh, gde su oni srećni dani iz maja 2008. kada sam upecao BEG-JFK-BEG za $400 sveukupno...
Problem je kad se datumi Uskrsa u Srbiji i napolju poklope, onda gastosi sigurno dolaze "kuci" i karte bukiraju dosta unapred.Beograd i dalje ima limitiran broj sedista ka 'hub' aerodromima [MUC, FRA, ZRH itd] i jeftine karte odu brzo.Ako znas nekoga ko ima puno Miles& More milja i dao bi ti malo, takse za povratni let su oko €320 i ima mesta za 01-24 april...screenshot20110204at220.pngscreenshot20110204at220.png
Link to comment
Ne znam na kom 'tom' ti mislis, ovo je bilo konkretno sa nemackog opodo sajta [jer izbacuje cene u evrima]edit: pogledaj i americku expedia-u, drugar jedan iz beograda je cesto koristi.
Mislim na orbitz, to sam nasao na nekim slikama koje si kacio ovde. Pogledao sam i na ova druga dva, slicna je cena, oko 1000eura. Sad mi ostaje samo da trazim najbolju vezu. Hvala ;)
Link to comment

Svakodnevna scena sa psovkama i negodovanjem pri ukrcavanju na jedan od hiljadu RyanAir letova, juce je na Kanarskim ostrvima rezultirala time da grupi od stotinu putnika nije dozvoljeno da odleti za Brisel.

100 Passengers Offloaded from Lanzarote - Charleroi flightRyanair today (5th Feb) confirmed that it had offloaded a group of 100 passengers travelling from Lanzarote to Brussels Charleroi on FR8175 at the request of Spanish Police. This group became disruptive, and refused to comply with crew instructions after a number of their group were required to pay a gate bag fee for outsized luggage.Lanzarote police required the entire aircraft be offloaded, each passenger identified. Following further disruptive behaviour, the police required for security reasons that this enitre group be refused travel.Ryanair apologises sincerely to the 66 remaining passengers who suffered a 3hr delay while Ryanair and the local police were dealing with this disruptive group. Ryanair's handling agent in Lanzarote will be reaccommodating some of this group on later flights to Charleroi but any individuals who engaged in disruptive behaviour or refused to follow crew instructions will not be allowed to fly.The safety and security of Ryanair's passengers, crew and aircraft will remain Ryanair's number 1 priority.
Ovde se ne radi o temperamentnim Spancima koji imaju zaista lose misljenje o Rajanu, nego o stotinak studenata iz Belgije koji su se vracali sa odmora na Kanarskim ostrvima. Rajan tvrdi i da je bilo fizickih obracuna sa zemaljskim osobljem, ali drzavna policija nije nikog privela.
Link to comment

Malo tupavo pitanje, ali posto retko letim moram da pitam. Trazio sam na sajtu aerodroma N Tesla i nisam nasao odgovor.Letim u utorak u 14,40 za cirih. U koliko najkasnije treba da se pojavim na aerodromu da bih sve zavrsio na vreme. Da dodam da nemam papirnatu kartu nego treba da odem na neki salter svisera da uzmem bording pas.Pomozite ubogom

Link to comment
Malo tupavo pitanje, ali posto retko letim moram da pitam. Trazio sam na sajtu aerodroma N Tesla i nisam nasao odgovor.Letim u utorak u 14,40 za cirih. U koliko najkasnije treba da se pojavim na aerodromu da bih sve zavrsio na vreme. Da dodam da nemam papirnatu kartu nego treba da odem na neki salter svisera da uzmem bording pas.Pomozite ubogom
budi 2 sata ranije na aerodromu. to ti je sigurica.
Link to comment

Исто ти је као и да имаш папирну карту, само им даш сошку или број са електронске карте, они ти на лицу места штампају бординг карту и то је то. Овде провери време да се више плашиш ако је магла и да ти буде шатро лакше ако је сунчано. Две чуке сасвим довољно, срећан пут.

Link to comment

Hilfe?Sestra bi 18-og ovog meseca do Beča, povratak 20-og. Odgovaraju joj poslepodnevni polasci iz BEG (mada bi mogla da stigne do 12 na aerodrom, kaže), a iz Beča što kasniji let. Prošli put, za nekih mesec dana unapred, isti aranžman (petak-nedelja) sam našao za 99EUR kod Austrian-a. Sada ispod 139EUR ne ide.anibroioffo.jpg lxa5qqi2zmta.jpg k7x6u8lpa89.jpgBuni me samo ovaj cheapoair:gow9nzwptmg.jpgza koji je kayak sam ponudio da se uporedi sa istim. Imaju li ove drastično niže cene veze s vezom ili?Takođe, da li će cena biti niža ukoliko se odluči za 4. Mart?Hvala puno.

Link to comment
Malo tupavo pitanje, ali posto retko letim moram da pitam. Trazio sam na sajtu aerodroma N Tesla i nisam nasao odgovor.Letim u utorak u 14,40 za cirih. U koliko najkasnije treba da se pojavim na aerodromu da bih sve zavrsio na vreme. Da dodam da nemam papirnatu kartu nego treba da odem na neki salter svisera da uzmem bording pas.Pomozite ubogom
uvek 2+ sata ranije, jer mi je lakse da sve na vreme ili ranije zavrsim, a onda na miru free-shop, kafe, klopa etc
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...