Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

29-tog Januara.
Ako ti treba one-way bas toga dana, najjeftinije je $899screenshot20110117at000.pngMedjutim, onda ti se vise isplati da uzmes povratnu [sa nekim bzvz datumom kasnije], cena padne na $836screenshot20110117at000.pngedit: ovo je orbitz, pogledaj i kayak i vayama. Edited by jms_uk
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ima li neka magija kojom bi se povratna karta BEG-ORD-BEG, za fiksne datume 2-24. aprila, našla za značajno manje od 1000$? Izvrteo sam matrix.itasoftware.com (koji daje neke nepostojeće BA letove, btw), kayak.com, bing.com/travel i sve veće nakupce (orbitz, travelocity, expedia), kao i studentuniverse.com, cimao Aksiomu, Geu i Trinity travel, ali džabe... Tisuća mi i dalje zvuči malo skupa s obzirom da je u pitanju april.

Link to comment

Treba da letim do Gaborone-a (Bocvana), povratnom (let pri kraju februara/pocetkom marta, povratak fleksibilan). Olympic sa kojim sam ranije leteo je izgleda propao i koliko vidim sada nudi samo kartu u jednom smeru do Johannesburga. Gledao sam kod turaka i kod njih je 800 eura do Najrobija i 935 do Johana. Jel znate neki sajt gde se mogu videti ponude i ostalih kompanija?edit: jms ti trazis preko ovog orbitza? Cini se da je dobar :)

Edited by Shan Jan
Link to comment
''Nove'' linije Ryanaira iz Rijeke, Stansted i Skavsta.. blink.gifIz Pule idu za Satan's sted, iz Zadra u Skavstu, vocdpoint?
Videli kako EZY-ju RJK dobro ide tokom leta?
Link to comment

Nekada je moglo kod olympica da se uzme karta sa otvorenim povratnim datumom, gde ti zapravo dogovoris povratni datum kad odlucis da se vratis (pri tom doplatis ako imaju tada samo skuplju tarifu). U ovom konkretnom slucaju znaci da imam dve opcije - povratak krajem marta i negde u junu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...