Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

kupili kartu u posljednji čas, vjerojatno najjeftinije što je bilo ponuđeno. Provest ću 2 cijela dana po aerodromima kao fuckin Tom Hanks. Da je kako moguće da te delegiram...
Sledeci put trazi biz klasu, pa ako bar sedis na aerodromu da bude malo udobnije :)
Link to comment

posle turneje po severozapadu kine sinoc krenuo na jugoistok. prvo sletanje je bilo u quzhou, danas za sangaj, sutra sangaj - xuzhou pa uvece xuzhou - beijing. 17/12 pek - mow - bgd, 27/12 nazad. to bi bilo to za ovu godinu, mozda eventualno uleti bgd-tivat-bgd dok sam u jugi. za sledecu imam 2-6 feb rezervisane karte za seul turisticki sa porodicom i drustvom + do kraja godine moram da iskoristim milje i uzmem neku kartu. ako se nisam preracunao mogu uzeti povratnu do bangkoka, kambodze, mozda cak i sri lanke.od sredine sledece godine mislim da cu vise putovati vozom. prvi razlog je sto u kini iz meni nepoznatih razloga sve cesce kasne avioni, a drugi je sto pocinju da pustaju deonicu po deonicu brzih pruga

Link to comment

Dostojanstven pusacki prostor, cak i ne smrdi nepodnosljivo. Gej sekjuriti gaj me njezno izmasirao iza paravana, a nazi frau mi uzela pjenu za brijanje. Moj zivot je Svicarska.

Link to comment

Da li neko od forumasa putuje kroz Lufthansa hub aerodrome pre kraja godine i ima pristup u SEN/BIZ lounge?Imam kod/vaucer za 2 sata wifi interneta [posto su LH cicije], pa rekoh da ponudim prvo ovde ako neko hoce:)

Link to comment
Da li neko od forumasa putuje kroz Lufthansa hub aerodrome pre kraja godine i ima pristup u SEN/BIZ lounge?Imam kod/vaucer za 2 sata wifi interneta [posto su LH cicije], pa rekoh da ponudim prvo ovde ako neko hoce:)
ja u lh bizu uglavnom jedem i pijem ;) , tako da, sto se mene tice, mozes da poklonis nekom drugom :)
Link to comment
ja u lh bizu uglavnom jedem i pijem ;) , tako da, sto se mene tice, mozes da poklonis nekom drugom :)
i ja u SEN ;), ali ovo vazi samo do kraja godine, a ja nemam Nemacku planiranu do tada...
Link to comment

ja sam star plastic, mada se pre dva dana desilo da su me zvali sa aerodroma, saopstili da je avion stigao i zamolili da krenem put istog nesto ranije od planiranog :huh:istina, domacin na veceri je bio razocaran jer nije uspeo da nacne drugi karton vina, te je zvao svoje ljude na istom aerodromu i rekao da necemo doci ranije nego kasnije i da oni moraju da cekaju :isuse:ne secam se da li sam usao u avion ranije ili kasnije, ali je jasno zasto su se zivkali :D

IMG_0536.jpg

to je bio vecernji let za sangaj, a posle 10ak sati sa istom kompanijom slecem u sledece selo IMG_0545.jpgsta je SEN?

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...