Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Danas u 17h kontrolori letenja redom napustili svoja radna mesta po citavoj Spaniji. Ono sto je prethodnih nedelja bila tiha obustava rada i sto je izazivalo stalna kasnjenja, veceras je preraslo u nevidjeni haos na aerodromima. Zapatero naredio da vojska preuzme kontrolu vazdusnog saobracaja.

Link to comment

Nesto sam i ja trazio po netu, ali nemam bas iskustva sa prekookeanskim letovima, pa rek'o da pitam.. Dakle, koja bi najjeftinija varijanta mogla da bude kada je u pitanju Beograd - NYC, polazak sredinom jula. Koje kompanije uopste uzimati u obzir?Hvala. :)

Link to comment
Nesto sam i ja trazio po netu, ali nemam bas iskustva sa prekookeanskim letovima, pa rek'o da pitam.. Dakle, koja bi najjeftinija varijanta mogla da bude kada je u pitanju Beograd - NYC, polazak sredinom jula. Koje kompanije uopste uzimati u obzir?Hvala. :)
69k dinara - Aerosvit, preko Kijeva, polasci nedeljom.Posle toga, Lufthansa, preko Frankfurta - 82k dinara.Iz Budimpeste imas Alitaliu za 61k preko Rima - mada verovatno ostajes bez prtljaga negde :DIako je to skupa sezona, ja bih ipak sacekao malo pre kupovine te karte...
Link to comment
69k dinara - Aerosvit, preko Kijeva, polasci nedeljom.Posle toga, Lufthansa, preko Frankfurta - 82k dinara.Iz Budimpeste imas Alitaliu za 61k preko Rima - mada verovatno ostajes bez prtljaga negde :DIako je to skupa sezona, ja bih ipak sacekao malo pre kupovine te karte...
Ok, hvala puno na informacijama. :)Za sada mi AlItalija zvuci ok, pod uslovom da sam spreman da se kockam sa prtljagom. :)Sacekacu mozda jos malo sa rezervacijama karata, za svaki slucaj.
Link to comment
JMS kakva se očekuje vremenska situacija u Zürichu prekosutra? Da ne zaglavim na terminalu.

picture1l.pngpicture2izo.png

Gledajuci danasnje arrivals i departures, nema mnogo otkazivanja - a i oni su izgleda u skladu sa alternativnim letovima [i verovatno popunjenoscu aviona]

Link to comment

Thnx, znao sam da ne silaziš s tornja ni po najgorem kijametu. towert.jpgBanda Grci mi poslali kartu 2 dana prije leta, Atena preko Züricha, 3 dana jahanja i to na dobrom konju.

Link to comment
Banda Grci mi poslali kartu 2 dana prije leta, Atena preko Züricha, 3 dana jahanja i to na dobrom konju.
To je malo [vise] back-tracking, zar nisu mogli nesto krace/blize da ti uzmu?
Link to comment
To je malo [vise] back-tracking, zar nisu mogli nesto krace/blize da ti uzmu?
Znaju da ću doći skoro mjesec dana. Nisu ni pravili rezervaciju, već kupili kartu u posljednji čas, vjerojatno najjeftinije što je bilo ponuđeno. Provest ću 2 cijela dana po aerodromima kao fuckin Tom Hanks. Da je kako moguće da te delegiram...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...