Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Stavih na UK topik, ali nije lose i ovde:

Od 17DEC Swiss dodaje i drugi dnevni let za Beograd. Polazak iz Ciriha u 0715, sletanje u 0900, povratak iz Beograda u 0940, sletanje u Cirih u 1135.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

aerodrom grada jiayuguan bez direktnog leta za peking :blink:IMG_0423.jpgpustinja gobi / u daljini se naziru qilian mountainsIMG_0419.jpgjutros sam nekim cudom nasao kartu urumqi - peking. prakticno nema letova zbog magle i jako tesko je doci do karte, cak i za prvu klasu, da ne govorim o biznisu. kartu sam cudom kupio u 10:30 za let u 11:50. sreca, pa je aerodrom blizu, tako da sam stigao da se spakujem i odjavim iz hotela. mi sa drine se brzo pakujemona aerodromu prijatno iznenadjenje IMG_0487.jpgobjasnise mi da chek in se radi prvo za putnike koji cekaju 2 dana, pa za one koji imaju kartu za jucerasnje letove i tek onda za nas sveze kolacice. predlozise mi da pratim obavestenja preko razglasa (na kineskom angry.gif) i citam irregular flights notice table angry.gifangry.gifIMG_0486.jpgnaravno, vratio sam se u urumqi, vratio kaTru i otisao na jagnjetinu da me prodje nervoza :Dedit: ispustio slovo "T" na nezgodnom mestu :D

Edited by banecare1
Link to comment

oko naked skenera, pricaju kolege svasta, ja im ne verujem bas sve. kazu frka, ceka se dugo, svi nervozni i navode neke drasticne primere tipa izuzetna neljubasnost i upotreba sile (udaranje !!!) policije i obezbedjenja.kazu da je neka riba morala da vadi pirsing iz bradavica :blink: , da juznjacke gospodje nece na sken, pa kasne letovi...

Link to comment

nemam trenutno planove za let(ove) tamo. interesuje me generalno, jer mnogo letim i sve mi vise smetaju svakakve vrste maltretiranja postenih putnika, koje btw nisu retke ni na drugim mestima. obraticu se kad stvarno zatreba ;) hvala anyhow

Link to comment
nemam trenutno planove za let(ove) tamo. interesuje me generalno, jer mnogo letim i sve mi vise smetaju svakakve vrste maltretiranja postenih putnika, koje btw nisu retke ni na drugim mestima. obraticu se kad stvarno zatreba ;) hvala anyhow
javni se malo unapred kad/ako znas kuda ides... Edited by jms_uk
Link to comment

opet bio na aerodromu pokusavajuci da odletim za pekin ijopet bez rezultata. za danas nije bilo karata bilo kuda, nekako izkobeljao jedinu kartu za sutra popodne. ok, kriv sam i ja malo, posto sam bio u poseti jednoj fabrici, ali kada sam cuo da je vlasnik kipranin, morao sam otici da popijem jednu sketo (crna bez secera) kafu, pogotovo sto je fabrika 10 min kolima od aerodroma. anyway, posto sam zakasnio cattle/business class nema sansi, bila samo prva. kupih je, doslo je veme pa da probamo i taj luksuz (narafno na racun firme), dosta sam se grbio za dobrobit uvazenih shareholdera.sutra se uvaljujem u launge, ima da se izlezavam na masazi sve dok ne napustim ovu vukoje.... - janjetina mi vec na usi izlazi <_<edit: slovce

Edited by banecare1
Link to comment
Gde ti je presedanje, Lanzhou ili Xi An? ;)
nema presedanja, urumqi je carsija jaranebtw, u xian nemoj da ides ako bas ne ludujes za terakota ratnicima, mada su im i zidine starog grada lepe. moj komsija ludjak, kupio kopiju terakota ratnika od 2.5 metra da mu cuva terasu. zivi u prizemlju, tik kod ulaza u zgradu, uvek se zesce istraumiram pri vracanju kuci kad zaglavim do u sitne sate :isuse:
Link to comment
nema presedanja, urumqi je carsija jarane
Наравно, то ће бити 1 лет без преседана cool.gif.п.с. тако сам ја прочитао, а и боље ми звучи него како си ти написао. Ето.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...