Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jeste, ušla u avion, javila se, a onda se kapija zatvarala sledećih sat vremena :D. Uglavnom, trenutno lebdi negde iznad Atlantika. Hvala svima, a naročito Džejmsu :).
Super, drago mi je da nije bilo problema. Moj let je bio nezanimljiv, trajao koliko i to zatvaranje vrata u AMS. Sad dzedzim ovde u Nemackoj, mada kako je blizu granice, ima dosta Holandjana. To su oni lepsi i visociji ;)Vreme super, jedino je napolju malo monotona slika, posto je NRN Ryanair-ova baza.
Link to comment
ima li nesto posebno na bhx na sta se mora obratiti paznja?
Je li bas za mesec dana? Posto cu i ja 18. leteti BEG-MUC-BHX :)Nema nista posebno, ali je zgodan aerodrom da se izbegne London. Kojom kompanijom doleces?
Link to comment
Je li bas za mesec dana? Posto cu i ja 18. leteti BEG-MUC-BHX :)Nema nista posebno, ali je zgodan aerodrom da se izbegne London. Kojom kompanijom doleces?
Dolecem Lufthanzom u nedelju 24.10 negde oko 17h i ostajemo ili dosrede ili petka. Firma nam je u Warwicku. To je sa nekih 99% verovatnoce
Link to comment
Dolecem Lufthanzom u nedelju 24.10 negde oko 17h i ostajemo ili dosrede ili petka. Firma nam je u Warwicku. To je sa nekih 99% verovatnoce
onda dobijes sest dana star update za LH i BHX :)
Link to comment

Ne znam gde drugde da turim, a možda nekom bude korisna informacija - ja inače nemam sreće sa raznim studentskim avio-sajtovima u USA (studentuniverse.com, statravel.com itd), nikad ne uspevam da nađem značajno bolju cenu od onih javno dostupnih, ali sam pre par dana na stratravel uspeo da upecam ORD-BEG-ORD za 200$ jeftinije nego bilo gde drugde. Ni ne mora da se bude student da bi se kupila karta (nije student special), jedino je tajming bitan, za let 25. decembra je naravno najjeftinije, ali ni 24. nije loš.

Link to comment

aj, ak ti nije teško ažuriraj povremeno informacijama o cijenama - nešto maštam o odlasku u us of a baš u tom periodu, ne bi bilo zgoreg imati pouzdane i friške infoe - a da ne moram svako malo lutam internet bespućima.

Link to comment
Ovaj sajt izgleda ima dobre cene.
Da li je iko koristio njihove usluge? Neverovatno mi je da ne mogu da izguglam baš nikakav prikaz sajta ili bilo kakve informacije "zadovoljnih korisnika", kojih bi moralo da bude na tone sa cenama kakve se nude... Vrlo malo rasprave na tu temu evo ovde i ovde; javlja se i neki lik koji navodno radi u eDreams... I dalje mi je vrlo sumnjivo. Edited by papapavle
Link to comment
aj, ak ti nije teško ažuriraj povremeno informacijama o cijenama - nešto maštam o odlasku u us of a baš u tom periodu, ne bi bilo zgoreg imati pouzdane i friške infoe - a da ne moram svako malo lutam internet bespućima.
Rado, mada ne znam baš mnogo o smeru Evropa->Amerika (recimo, neki od sajtova koje koristim verovatno ne bi radili posao). Ovo što sam pazario iz Amerike na Božić im je izašlo 712$.Odakle bi dolazila, sa Nikole Tesle ili iz EU? Dobra varijanta za letove sa Balkana je Aksioma, ponekad imaju stvarno sjajne kombinacije (recimo, BEG-JFK-BEG za 400$ u maju prošle godine).
Link to comment
Odakle bi dolazila, sa Nikole Tesle ili iz EU? Dobra varijanta za letove sa Balkana je Aksioma, ponekad imaju stvarno sjajne kombinacije (recimo, BEG-JFK-BEG za 400$ u maju prošle godine).
Аксиома је увек успевала да истера бар за $100 мање од оног што сам сам налазио на тревелоситију или како се беше звао онај други на е. Летимо с њима још од 2002 и суви су генијалци.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...