Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nije los mali EMB135/140. Ako sedis sa leve strane, skoro kao privatni dzet :)Da nisi kojim slucajem LH HON? ;)Dzabe - biju ko nece! :lolol:
Mislim da me auto sačekao jer je njihov code sharing flight kasnio iz Katowica, pa bi njihovom krivicom propustio let za Trst, jer je bilo ostalo još 15-ak minuta do poletanja.Medjutim, kad su me dovezli do aviona Air Dolomiti, i utovarili i moj prtljag, onda su nam saopštili da zbog nevremena svi avioni čekaju na poletanje jer su povećali razmak izmedju aviona, pa smo još 40-ak minuta sedeli u avionu na pisti.
Link to comment
Kako da saznam cenu povratne karte od Beograda do Meksika?
Razni online pretrazivaci?Ili kazes koji su datumi u pitanju i aerodromi, pa mozemo da pogledamo sta ima :)
Link to comment

Pa neka bude New Mexico i Beograd, ali u rasponu od marta sledeće godine sa povratnom u julu. Ili može neki sličan vremenski opseg u ovoj godini.

Link to comment
Pa neka bude New Mexico i Beograd, ali u rasponu od marta sledeće godine sa povratnom u julu. Ili može neki sličan vremenski opseg u ovoj godini.
isplati se imati forum, jel?
Link to comment
ne svima. mi jadni modovi jedva jednom u četir godine nakrckamo do rvacke. al zato admini pale u kankun.
Ne budi blesava. Ja sam kao Kant, ne idem nigde iz svog sela. Treba mi za 2 igrača kojima treba da se plati povratna. A ne mogu da nađem nigde na tim pretraživačima. Verovatno jer kao mulac tražim Beograd - Mexico. Pretpostavljam da treba tražiti do nekog drugog grada, a ne ove naše kloake.
Link to comment

Evo ovako na brzaka: 113-116k dinaraProblem sa julom 2011 je sto se karte mogu kupovati do 330 dana unapred, pa ne mogu da vidim cenu ako stavim mart-juli 2011. Probao sam npr. januar-maj [isto 4 meseca i polazak po zimskom redu i povratak po letnjem redu letenja].Ako se karta mora kupiti relativno uskoro [pre tih 330 dana] resenje je uzeti kartu kojoj moze da se izmeni datum bez/uz minimalnu nadoknadu.

Link to comment

Mozes naci na raznim: expedia [.com, .de, .fr, .co.uk] opodo [.co.uk, .de] travelocity [.com, .co.uk] kayak [.co.uk, .com] itd itd...Evo jedan screen sa datumima mart-juli 2011 :)picture1wum.pngEdit: ja koristim i jos jedan, ali taj zahteva dosta rucnog rada i cinculiranja, ali moze da daje dobre rezultate. Problem je sto ne moze da se tu i kupi karta i onda je cesto dodatna gnjavaza naci gde kupiti.

Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...