Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zna li ko kakav jeftin let do Kaunasa ili nekog drugog mesta u Litvaniji. Isto pitanje i za Poljsku.Hvala :)
AirBaltic, preko Rige?
Link to comment

ne postoji nista idiotskije od tarifiranja avio karata.primer: montenegro airlines, isti datumikarta nis - frankfurt via podgorica 206 evrakarta podgorica frankfurt (znaci drugi deo prethodne rute) 360 evranaravno da NECU leteti sa njima.

Link to comment

Flights were once again delayed in the Aeroparque metropolitan airport due to a strike called by employees at Air Traffic Control after a union conflict which mainly affected passengers flying Aerolíneas Argentinas, Austral, Lan, Sol and Pluna airlines...bio juce u tom aeroparku da kupim kartu za ognjenu zemlju. vidim svi nervozni, veliki redovi, ali pomislio sam da je tako ovde normalno :isuse:problem je sto sam izuzetno kratak sa vremenom, imam samo vikend, cak ako su letovi bez kasnjenja ostaje mi max 20h boravka dole (bukvalno "dole" :lol:)

Link to comment
problem je sto sam izuzetno kratak sa vremenom, imam samo vikend, cak ako su letovi bez kasnjenja ostaje mi max 20h boravka dole (bukvalno "dole" :lol:)
Nema veze, nema se prilika za tako nesto bas svaki dan. Jesi li organizovao karte?
Link to comment

o tome se i radi, prilika je samo u varijanti za koju sam karte kupio polecem subota jutro (optimista) - nazad u nedelju oko 14online timetable pokazuje da se danas situacija normalizovalax fingers, ne zaglaviti veceras i trebalo bi da stignem

Link to comment
Да, то сам и закључио... већ се сређује. Видећемо.
Видели, одлично испало!Знао сам да сам питао на правом месту :)
Link to comment

nemci uvode porez na avionske karte. <_< 14 evra za kontinentalne, a 26 evra za interkontinentalne letove.nema veze sa kojom agencijom, u ili iz nemacke, tranzit ne placa.ocekuje se prihod od milijardu evra godisnje.

Link to comment
nemci uvode porez na avionske karte. <_< 14 evra za kontinentalne, a 26 evra za interkontinentalne letove.nema veze sa kojom agencijom, u ili iz nemacke, tranzit ne placa.ocekuje se prihod od milijardu evra godisnje.
Polako, jos je to samo predlog. Low cost kompanije su vec podigle buku da njih izuzmu, sto im lako moze i uspeti.
Link to comment
nemci uvode porez na avionske karte. <_< 14 evra za kontinentalne, a 26 evra za interkontinentalne letove.nema veze sa kojom agencijom, u ili iz nemacke, tranzit ne placa.ocekuje se prihod od milijardu evra godisnje.
Samo cu reci APD :(Obratiti paznju na drugu tabelu, poslednja kolona [od novembra 2011].
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupih danas za ~€40: engleska-nemacka-litvanija-latvija-finska-poljska. Cene [krajnje] karata od £2.62 do £18.21.Posto je ovo za septembar, trebalo bi jos da vidim kako cu da se vratim iz Poljske nazad :D

Link to comment
Kupih danas za ~€40: engleska-nemacka-litvanija-latvija-finska-poljska. Cene [krajnje] karata od £2.62 do £18.21.Posto je ovo za septembar, trebalo bi jos da vidim kako cu da se vratim iz Poljske nazad :D
Ja sam bio prošle nedelje u Poljskoj, u Katowicama.TRS-MUC Air Dolomiti/LH ATR75MUC-KTW LH/LOT Embraer 135 :lol: (kakav mali avion!izgleda manji od ATR-a)Prilično dobra kombinacija, jer su vremena izmedju letova bila ispod sata. U povratku, 35 minuta, a kako je avion iz KTW kasnio 15 minuta, ispod aviona me sačekao auto Lufthanse, i odvezao me direktno do drugog aviona, bez boardinga, besprekorna usluga. Plus, dve stjuardese Air Dolomiti :wub: Odavno nisam video tako dobre ribe-stjuardese.Cijena karte sitnica: povratna 720 Eura. Edited by Tresko
Link to comment
Embraer 135 :lol: (kakav mali avion!izgleda manji od ATR-a)
Nije los mali EMB135/140. Ako sedis sa leve strane, skoro kao privatni dzet :)
ispod aviona me sačekao auto Lufthanse, i odvezao me direktno do drugog aviona
Da nisi kojim slucajem LH HON? ;)
Cijena karte sitnica: povratna 720 Eura.
Dzabe - biju ko nece! :lolol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...