Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne znam da li je neko spomenuo: AB više nema autobusku liniju (onu od Slavije, 72 i dalje vozi), pošta je elegantno izbačena, a T2 "međunarodni dolasci" su jedan sjajan prizor nakon prve veće kiše.Ali, nova zgradetina kontrole leta je skoro gotova- nikada nisam video bržu gradnju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

iz beograda imas autobuse koji te voze do aerodroma u budimpesti, zagrebu i temisvaru, ali nemas autobus koji te vozi do surcina - ok je 72-ojka ali ko ce sa koferima da se klacka do grada.taksisti su ukinuli voznju za 900 din sa i do aerodroma - 9801 vozi za najvise 1500 din.sve lepe vesti, bas kao sto je lep i gradonacelnik.

Link to comment

najavise u novinama da windjet leti iz nisa za forli, a na sajtu pise da za iste pare (100 evra u jednom pravcu) lete i za palermo i za cataniu.ja sam pre 6 meseci alitaliu do sicilije, takodje sa presedanjem, platio 50% vise.

Edited by najgori
Link to comment

Da se pohvalim da sam juce kupio karte BG-Dortmund za 15e po osobi sa taksama. I to samo 14 dana unapred. Low cost funkcionise i kod nas :Hail:

Link to comment
Da se pohvalim da sam juce kupio karte BG-Dortmund za 15e po osobi sa taksama. I to samo 14 dana unapred. Low cost funkcionise i kod nas :Hail:
link? :)
Link to comment
iz beograda imas autobuse koji te voze do aerodroma u budimpesti, zagrebu i temisvaru, ali nemas autobus koji te vozi do surcina - ok je 72-ojka ali ko ce sa koferima da se klacka do grada.taksisti su ukinuli voznju za 900 din sa i do aerodroma - 9801 vozi za najvise 1500 din.sve lepe vesti, bas kao sto je lep i gradonacelnik.
Какве су онда шансе да се ухвати превоз, ако може 1 комби, од Сурчина до Зрењанина, за три особе са четири поприлична кофера и нешто тораба? Има ли смисла да се покушава (и која је цена реалистична) да се ухвати некакав комби, или да пробам да аранжирам нешто одавдерж? Колико би узео таксиста са комбијем (ако такав звер постоји), или неки од оних шатлова? Иде ли тај шатловрж где му се плати, или има линије?
Link to comment
link? :)
Wizzair
Какве су онда шансе да се ухвати превоз, ако може 1 комби, од Сурчина до Зрењанина, за три особе са четири поприлична кофера и нешто тораба? Има ли смисла да се покушава (и која је цена реалистична) да се ухвати некакав комби, или да пробам да аранжирам нешто одавдерж? Колико би узео таксиста са комбијем (ако такав звер постоји), или неки од оних шатлова? Иде ли тај шатловрж где му се плати, или има линије?
Mozes da pozoves GEA tours i pitas ih da te voze tu turu. Mada mislim da ces najjeftinije proci preko Halo oglasa i nekog divljaka ili preduzetnika sa karavanom ili manjim kombijem.
Link to comment

Četvoročlana prodica se vraćala sa mnom sa letovanja i rezervisali su taksi koji je došao iz Šapca do Surčina po njih u po crne noći i odvezao ih kući za 35 evra.

Link to comment
Какве су онда шансе да се ухвати превоз, ако може 1 комби, од Сурчина до Зрењанина, за три особе са четири поприлична кофера и нешто тораба? Има ли смисла да се покушава (и која је цена реалистична) да се ухвати некакав комби, или да пробам да аранжирам нешто одавдерж? Колико би узео таксиста са комбијем (ако такав звер постоји), или неки од оних шатлова? Иде ли тај шатловрж где му се плати, или има линије?
mislim da je najbolje naci nekog iz zrenjanina ko ce prazan da vozi do surcina a pun nazad.
Link to comment
Protest taksista na aerodromuBeograd -- Samostalni taksisti blokirali su prilaz taksi stanici na aerodromu protestujući zato što su regularna taksi udruženja dobila dozvolu da imaju sopstvenu stanicu.potpuno se slazem da mentalno retardirane osobe ne treba zatvarati u kuce i ustanove nego ih treba na svaki moguci nacin ukljuciti u drustvo, ali davati im rukovodeca mesta u beogradskoj skupstini je izvinite previse. Edited by najgori
Link to comment
Beograd -- Samostalni taksisti blokirali su prilaz taksi stanici na aerodromu protestujući zato što su regularna taksi udruženja dobila dozvolu da imaju sopstvenu stanicu.
Samo što nije rečeno da je ta taksi stanica u stvari leva traka saobraćajnice kod međunarodnih dolazaka, tj. da je bagra (ova aerodromska taksistička bagra, ne uopštavam), time blokirala i prilaz šatl-busevima, rent a car vozilima i inima...Zanimljivo, do sada su bili van svakog zakona...
Link to comment

do pre neki mesec su pricali o besplatnom taksiju do grada za putnike jata, pa su ukinuli autobuse a sad prave taksi stanicu na aerodromu. eno im borik pa nek prave tu taksi stanicu. ne mogu da verujem da se sa novim cenama taksija ne isplati autobuska linija cak i sa malo vecim cenama.debili, kao sto rekoh.

Link to comment
mislim da je najbolje naci nekog iz zrenjanina ko ce prazan da vozi do surcina a pun nazad.
Да, то сам и закључио... већ се сређује. Видећемо.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...