Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

malevom sam leteo bas berlin-budimpesta-berlin posle bombardovanja, dakle pre 10-ak godina i tada je sve bilo ok, ukljucujuci i cenu.inace, sutra LPA-FRA, bicu opet jedini ne-turista u condor-u.

Link to comment

hvala svima na preporukama. iako se i meni ucinilo da je bolje ici malevom, ipak smo easy jet odabrali, jer je vreme izmedju predvidjenog dolaska naseg voza u budimpestu i poletanja maleva za berlin nesto manje od 2 i po sata, pa ako se nesto desi sa vozom ili se zagubimo u budimpestanskom prevozu da ne zakasnimo na check in vreme.zavrsi se i prvo online bukiranje leta za mene, valjda ce sve biti ok. :huh:

Link to comment

Ja sutra u 14,00 h startujem sa Surčina ka Frankfurtu, a odatle oko 22,00 nastavljam ka Kazablanci. Ako ne bude bilo nepredviđenih okolnosti, stižem u Kazablanku oko 01,00 sutradan. Uz malo sreće ću stići da na aerodromu u Frankfurtu pogledam drugo poluvreme sa Ganom (nisam se setio tekme kada sam bukirao let :isuse: ).

Link to comment
BG - Minhen je Lufthanza, od tamo South African ali je jedna karta pa pretpostavljam da se to vodi pod "ista kompanija".
Da se nadovežem na priču čekiranja prtljaga skorašnjim iskustvima sa tri transatlantska putovanja odvojenim kartama (BEG-FRA + FRA-USA): Ako se unapred preko neta uradi čekin za oba leta, prtljag je pri predaji u oba smera uglavnom bilo moguće čekirati do krajnjeg odredišta uz pokazivanje oba čekin dokumenta, čak i u slučaju različitih kompanija (prvi deo leta Lufthanza, drugi Junajted - jesu sestrinske, al opet..). Međutim, ako je jedna od kompanija JAT, ništa od toga; torbe su morali da podižu u Frankfurtu i ponovo ih čekiraju.
Link to comment
propustio si samo aplauze posle sletanja
Ima toga i na redovnim letovima, zavisi od destinacije.A sutra i prekosutra, do Pariza i nazad - whalejet!33952124959b490e369c.jpg
Link to comment
Ima toga i na redovnim letovima, zavisi od destinacije.A sutra i prekosutra, do Pariza i nazad - whalejet!33952124959b490e369c.jpg
Зар то лети на тако краткој релацији?
Link to comment

da, neko ko u nicku ima UK mora da leti samo iz UK, neki red mora da se zna dry.gifnego UK, ako moze malo jaca recenzija A380 iz putnickog ugla? radoznao sam kao veverica, sve me zanima

Edited by vasudeva418
Link to comment
da, neko ko u nicku ima UK mora da leti samo iz UK, neki red mora da se zna dry.gif
Не, али у два дана до и од Париза има смисла само ако је близу. Кад не би најважније било сасути Дамји, то би било очигледно.
Link to comment
Не, али у два дана до и од Париза има смисла само ако је близу.
ajde postedecu te muke: u dva dana do i od Pariza ima smisla ako ti u opis radnog mesta spada da za 48 sati odradis relaciju kao sto je, dozvolicu sebi pogadjanje, CDG-JFK-CDG. ako te ne placaju za tako nesto, slazem se da nema smisla. namestio si se sam za utovar, sta da ti radim.
Link to comment
ajde postedecu te muke: u dva dana do i od Pariza ima smisla ako ti u opis radnog mesta spada da za 48 sati odradis relaciju kao sto je, dozvolicu sebi pogadjanje, CDG-JFK-CDG. ako te ne placaju za tako nesto, slazem se da nema smisla. namestio si se sam za utovar, sta da ti radim.
До и од има смисла само ако је друга тачка место на коме живиш/радиш. Алтернативно може ако је друга тачка веза са кућом, што је овде нереално, имајући виду да је стварно место на ком јмс живи и ради јако близу, па није могућа комбинација у којој је до и од Париза са тачке од које преседа до куће (јер нико не би преседао од Енглеске до Париза у Њу Јорку или било где другде).Али опет, главно је да си ти видео некакву прилику за утовар и кад она не постоји.ЕДИТ: Притом, јмс није пилот па да има смисла да "одради" ту релацију. Он свој посао не може да уради за пар сати јурњаве између аеродрома. Edited by Д
Link to comment

Polako ljudi, nemojte se svadjati :DAir France Airbus A380 leti na relaciji Pariz-London-Pariz svaki vikend [jednom dnevno] od proslog vikenda, pa do negde u avgustu.Razlog za to je trening, sto pilotskog, tako i kabinskog osoblja. Najbitnije faze leta su poletanje i sletanje, ono izmedju nije velika razlika da li je 20 minuta ili 10 sati.Posto je cela stvar promotivnog karaktera, daju i sertifikat20062010922.jpg

јер нико не би преседао од Енглеске до Париза у Њу Јорку или било где другде
Ne bih smeo da tvrdim da ja mozda ne bih, ako su uslovi dobri/odgovarajuci :lolol:
nego UK, ako moze malo jaca™ recenzija A380 iz putnickog ugla? radoznao sam kao veverica, sve me zanima
Bice kasnije veceras, imam i nesto fotki i jedan video [ali uz jedno ogradjivanje - leteo sam na oba leta u biznis klasi].
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...