Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Another first for me. #bizjet

 

E, bas da cujem i od drugog: kako si se osecao, mislim dojmovi?

Mislim na ugodjaj, vecina ljudi kad vidi fotografije ovih malihtm asocira prvo na aviontm  :D

Mislim, na fotografijama se ne vidi da u ovoj Cesni i vecini drugih na primer ne mozes da se ispravis, da je sve na dohvat ruke, skoro pa kao u vecem automobilu.

Ali je osecaj u svakom slucaju avionskijitm

Link to comment

E, bas da cujem i od drugog: kako si se osecao, mislim dojmovi?

Mislim na ugodjaj, vecina ljudi kad vidi fotografije ovih malihtm asocira prvo na aviontm :D

Mislim, na fotografijama se ne vidi da u ovoj Cesni i vecini drugih na primer ne mozes da se ispravis, da je sve na dohvat ruke, skoro pa kao u vecem automobilu.

Ali je osecaj u svakom slucaju avionskijitm

Da, definitivno nije model za visoke ljude. Ovi imaju i 680 Sovereign, pa sam se nadao da ce mozda biti taj. :)

 

Ali zato osecaj ubrzanja pri poletanju ne moze da se poredi ni sa jednim putnickim avionom - raketa!

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Edited by jms_uk
Link to comment

@banecare imas li nekih iskustva sa Tianjin Airlines?

 

pih bre, gde me to pita. sledece nedelje imam super trip:

Beijing - Rizhao

Rizhao - Xi'an (ovo je sa Tianjin Airlines)

Xi'an - Xiamen

Xiamen - Shanghai

Shanghai - Beijing (voz brate, popizdjet cu od aviona)

 

nego, ti si spominjao put u xi'an, kad to bese? ja cu biti u utorak. istina stizem u ponedeljak oko ponoci i odlazim u utorak oko 18h

Link to comment

nego, ti si spominjao put u xi'an, kad to bese? ja cu biti u utorak. istina stizem u ponedeljak oko ponoci i odlazim u utorak oko 18h

 

Bila je neka opcija za Xian sa njima, ali na kraju nisam kupio jer mi nisu odgovarali datumi...

Link to comment

Da li ste nekada imali situaciju prilikom kupovine karte i unosenja podataka, da ne mozete pronaci Srbiju u spisku zemalja za drzavljanstvo?. Imaju Jugoslaviju, Hrvatsku, Bosnu, ali Srbiju ne. Ne znam da li da se oslonim na to da bi sve proslo okej ako izaberem Jugoslaviju. Pisala sam aviokompaniji, cekam jos uvek odgovor.

Link to comment

Da li ste nekada imali situaciju prilikom kupovine karte i unosenja podataka, da ne mozete pronaci Srbiju u spisku zemalja za drzavljanstvo?. Imaju Jugoslaviju, Hrvatsku, Bosnu, ali Srbiju ne. Ne znam da li da se oslonim na to da bi sve proslo okej ako izaberem Jugoslaviju. Pisala sam aviokompaniji, cekam jos uvek odgovor.

Da li imaju opciju 'Other'?

 

Meni se skoro desilo da nisu imali ni UK ni Srbiju :lolol: ali sam mogao da stavim to.

 

Takodje zavisi i od zemlje u koju se leti - neke salju API imigracionom, mnoge ne.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

ETA: uvek mogu da promene to na check in-u.

Edited by jms_uk
Link to comment

Docekao me je jutros mejl od kompanije :)

 

At the time you take the reservation you can put another nationality and after the payment you can write us an email or call to our reservation area to inform which nationality you have to put that information on you booking.

 

If you have another question tell us we will assist you kindly

 

Kindest regards

 

Odabracu Jugoslaviju, i poslati im mejl posle kupovine. StarPeru, here we come.

 

Rekoh ti da nisu imali ni Nemacku u listi, medjutim posle mi je palo na pamet da pogledam da im ne stoji mozda pod spanskim imenom, i stvarno, stoji im Albania, ispod Germany, pa opet nesto na A :) Verovatno im je sortiranje po spanskim nazivima (Alemania), te sam onda isla postupno od pocetka do kraja nadajuci se da cu naci nas, ali ni to nije urodilo plodom.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Rekoh ti da nisu imali ni Nemacku u listi, medjutim posle mi je palo na pamet da pogledam da im ne stoji mozda pod spanskim imenom, i stvarno, stoji im Albania, ispod Germany, pa opet nesto na A :) Verovatno im je sortiranje po spanskim nazivima (Alemania), te sam onda isla postupno od pocetka do kraja nadajuci se da cu naci nas, ali ni to nije urodilo plodom.

 

I ja ponekad naletim na to na spanskim/italijanskim sajtovima gde je UK pod R :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...