Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Drugar kupio karte za nas četvoro za jedan détente u onih pet dana oko Dana pomirenja. Temišvar-Bergamo 8e, Malpensa-Kopenhagen 12e i CPN-Budimpešta 10e. Biće sve kao da mi je 20 godina, osim što bismo sada eventualno mogli i da se iskovrnemo za Nomu.

Link to comment

znas sta nije normalno - kada krenes na rucak kao svaki drugi dan i vratis se sa kartom za singapur...da situacija bude normalnija i let i rucak su danas. trenutno spasavam brak i idem da se pakujem  :D

Link to comment

znas sta nije normalno - kada krenes na rucak kao svaki drugi dan i vratis se sa kartom za singapur...da situacija bude normalnija i let i rucak su danas. trenutno spasavam brak i idem da se pakujem  :D

 

Srecno!

Link to comment

Tnx, jms

 

A jel normalno da na bpassu za let iz Barselone za Lisabon (isto Vueling) nemam br pasosa, ili bilo koji podatak osim imena (onako kako stoji u pasosu, sa D umesto Đ)?

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Jel ovo izvodljivo? I da li moram ponovo da se cekiram u Madridu? Mislim, vec su mi kupili kartu tako da nemam nekog izbora, ali cisto da proverim.

 

Hvala

 

san_sebastian.jpg

 

Izvodljivo je, isti je terminal, nema pasoske kontrole, nema drugog cekiranja, oba leta su Iberia.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Tnx, jms

 

A jel normalno da na bpassu za let iz Barselone za Lisabon (isto Vueling) nemam br pasosa, ili bilo koji podatak osim imena (onako kako stoji u pasosu, sa D umesto Đ)?

 

Sent from my Nexus 4

Nisam njima nikad leteo (pa ne znam kako izgleda njihov BP), ali to je unutar-Shengen let - mnoge kompanije ni ne gledaju ID.

 

Ja nesto ne mogu da se setim da sam video broj pasosa na BP (mozda Ryanair/Easyjet?), vecina avio kompanija to ne pokazuje.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Mhm. Kao sto rekoh, na passu mi je "pasosko" ime. Ne secam se da li sam kod bukiranja ostavio br pasosa negde, ali pretpostavljam da mi ne bi ni dozvolili da odradim online checkin, da im ne dam broj, a da je neophodan

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Ja se danas cekirah za nekoliko intra-Sengen letova i nisu pitali za broj pasosa kod par kompanija (zato rumunski Blue Air trazi, ali isto tako nema Srbiju u listi zemalja).

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Jel ovo izvodljivo? I da li moram ponovo da se cekiram u Madridu? Mislim, vec su mi kupili kartu tako da nemam nekog izbora, ali cisto da proverim.

 

Hvala

 

san_sebastian.jpg

 

Mog brata su pre više godina na minhenskom aerodromu bukvalno izvadili iz jednog aviona, strpali u neki aerodromski mercedes sa sve prtljagom i ubacili u drugi avion. Bio je sličan cajtnot. 

Link to comment

znas sta nije normalno - kada krenes na rucak kao svaki drugi dan i vratis se sa kartom za singapur...da situacija bude normalnija i let i rucak su danas. trenutno spasavam brak i idem da se pakujem :D

Huh, srećno čovo!
Link to comment

Jms, ravanelli tnx. sve ok, kvitacemo se sa zenom nekako. ja glupan u zurbi kupio pivratnu kartu za nedelju u ponoc jer sam zaboravio da je nocna trka do 22h. sreca moji iz ofisa nasli za 30 usd doplate jutarnji let u pon. prijatno iznenadjenje besplatne karte za trku od nekih sponzora firme za koju radi drugar. cekam trening i oporavljam se od sinoc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...