Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 puta propušten let u 48 sati... prvi put tehnički problemi, kašnjenje 2 sata, pa još 3 sata do voza jer dobrog let nije bilo... ukupno na kraju6 sati kašnjenja

 

večeras krenuo vozom dizeldorf-frankfurt, neko skočio na prugu, uviđaj... da skratim, još sam u vozi i biću još sat vremena, a let za bgd je za 25 minuta. jupi. 

Link to comment

za ono prvo trazi kompenz EU261

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

ima li kakva online varijanta za to? ili da to potegnem sad kad mi potraze let za sutra?
Link to comment
  • 1 month later...

@banecare imas li nekih iskustva sa Tianjin Airlines?

 

 

nope

 

tianjin je 100km od pekinga. mislim da sam jednom poletao sa tog aerodroma, ali se ne secam kuda i sa kojom kompanijom. 

Ja sam par put isao u Tianjin i ne sjecam se da sam ikada bio na depresivnijem aerodromu (slaba rasvjeta, neka kolodvorska atmosfera) i zagadjenijem gradu.

 

Kad gde kako?

Norwegian Air, ali to su neke promotivne cijene, ako ih uopste ima. 

Link to comment

Kad gde kako?

 

Kad si ovde, kratko pitanje: gde je najblize SFO aerodromu odakle bi se mogao videti zaliv/GG most?

 

Ja sam par put isao u Tianjin i ne sjecam se da sam ikada bio na depresivnijem aerodromu (slaba rasvjeta, neka kolodvorska atmosfera) i zagadjenijem gradu.

 

 

Ovo sto sam ja gledao je samo bilo za tranzit - krajnja destinacija Xi'an.

 

Norwegian Air, ali to su neke promotivne cijene, ako ih uopste ima. 

 

Ima ih, relativno cesto objavljuju. Dobra strana toga [pogotovo za rute Skandinavija-USA] je sto ih i legacy carriers prate sa niskim cenama.

Link to comment

Zavisi od godisnjeg doba. Ako nema magle, mislim da bi Bernal Heights bio najblize mesto aerodromu (15 minuta kolima van spica, 10-15$ uberom). Kad ima magle, moraces do mosta ako hoces da ga vidis :fantom:

 

Pogled sa BH je odlican, mada je sa Twin Peaksa jos bolji, a nije mnogo dalje od aerodroma.

Hvala, pitam za NG, sto znaci da ce verovatno biti magla.

 

Mada imam tri aviona tog dana pre sletanja u SF (Toronto-Chicago-LA) - pa nije ni sigurno da cu biti tamo pre ponoci...

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...