Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

star alliance imam samo zbog lufthanse. izbegavam unitad vec 10-15 godina. lufthansa je jedina u koju imam poverenja i koja kad niko ne leti na primer mecava, oni lete. sada imam veci izbor sa lax, virgin atlantic je okej ali sta cu kada poredim cenu i konekcije lakse mi je da dam 100$ ekstra za lufthansu nego da cucim na nekom aerodromu duze ili letim preko male krsne. i sedista su im sira za cm.

 

mozda i ova kartica za milje preko firme nije neka. provericu.

 

Tja. Meni je bio sjeban jedanput prekookeanski let upravo zbog mećave...jer je zbog iste otkazan connecting flight, Lufthanzin

Link to comment

Sve je proslo kako treba iako smo kasnili u Bec i layover nije bio mozda ni 15 minuta.

 

A u Majamiju - grmljavina.

 

Hvala jms!

 

Imao si sreće. Ja kad god sam leteo preko Beča sa manje od 45 min. između letova, nikada mi nije stizao kofer.

Link to comment

Stockholm - Frankfurt - Doha pre manje od mesec dana, samo 35 minuta u Fra zbog kasnjenja, mislio sam nema šanse da ja stignem (trebao proći pasošku kontrolu u Fra), a tek prtljag. I sve bilo ok :/ Lucky boy.

Link to comment

Na kraju iskoristio Qatar promo i uzeo open jaw Beograd Osaka i povratak Tokyo Beograd. Kratak stopover u oba slucaja u Dohi, ispod 2 sata, povratak sa Hanede Dreamlinerom 787 su pobedili. Gadjali super datume za sakuru, videcemo da li smo uboli. 480e po glavi, jebeno dobro. Za neke druge datume je bilo i za 460. Etihade jebi se.

 

Znam da tebe interesuje + info i za ostale zainteresovane

 

http://www.secretflying.com/2015/12/error-fare-many-european-cities-to-japan-from-only-e240-return/

 

Turkish Airlines

 

Budimpesta - Tokyo 240EUR

Link to comment

auh...tesno bogami.

 

imaju neka sela po usa gde imaju ovakve avioncice da se vozikaju obzirom da su odseceni od civilzacije, ili se bave farmama pa za prskanje. i na aljasci. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...