Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

sinoc mi javise da je transaero bankrot i prestaju da letovima.

 

dve koleginice koje su kod mene u pekingu na sajmu imaju karte pek-mow za 17/10 bas na njihovom letu. sreca sto sam igrao poker sa predstavnikom aeroflota u momentu poziva, tako da imam instrukcije kako se resava problem sa kartama. ako aeroflot zakaze jedan od igraca je bio predstavnik kompanije sukhoi  :D

 

meni je ovo problem, transaero je sletao u 4-40am, sto mi idealno odgovra jer sam izbegavao guzve po moskvi i stizao u 8-30 u ofis. kas sletis aerofljotom u 7am, ako stignes oko rucka dobar si  :(

 

Link to comment

Posto nema pasoske kontrole, dok god prvi let ne kasni [mnogo], ok ste.

eh... ne znam da li si već informisan, ali prvi let je kasnio u startu tačno sat vremena, te sam lepo ali vrlo kratko spavala u Barseloni i bila probuđena u 4:40h za let u 7:30h

 

no sve je na kraju dobro prošlo :), ne mogu se žaliti #zerothworldproblems

Link to comment

i jedno I drugo.

 

vecina kompanija moze da izda multi-city kartu

 

probaj kayak npr i vidi sta ti nudi.

 

ako hoces mogu da pogledam i ja ako mi PM rutu i datume.

 

Pozdrav iz Emirates F laundza u Dubaiju :)

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Jms, jel moguce da ovi slepci iz ElAl-a (tj Up-a) imaju rok od 24h za online check in?

 

Sent from my Nexus 4

u koms smislu rok?

 

U vecini avio kompanija OLCI se otvara 24h pre leta.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Djemo kad ti ono dolaziš u NZ? Ja skoro pa kao ti, treći round The world trip u mesec i po sa star alliance (economy). Btw, AirNZ mi dao džabe sky couch za celi let od AKL do LHR :) kako me paze - zamisli tek tebe?!

Link to comment

Rajaner opasno proširuje posao u Hrvatskoj. Biće linija iz Osijeka za London, iz Pule za Brisel, Frankfurt, London i Oslo, iz Rijeke za Brisel, London, Stokholm, iz Zadra za Berlin, Dablin, Brisel, Frankfurt, Geteborg, London, Mančester, Marsej, Pariz, Stokholm ...

 

Cene karata u jednom pravcu kreću se između 20 i 65 evara ...

 

S obzirom da je to u komšiluku, može biti interesantna informacija ...

Edited by stoka
Link to comment

Djemo kad ti ono dolaziš u NZ? Ja skoro pa kao ti, treći round The world trip u mesec i po sa star alliance (economy). Btw, AirNZ mi dao džabe sky couch za celi let od AKL do LHR :) kako me paze - zamisli tek tebe?!

Krecem za ~ dve nedelje (preko Dublina, Abu Dhabija i Australije) - touchdown in Wellington 7.-og kasno uvece.

 

Ali od pre neki dan imam problem u povratku: BA pomerio let Pariz-London za 10 minuta, sto cini moju konekciju sa QR letom ilegalnom :(

 

Vecina kompanija ima MCT za CDG od dva sata, osim BA koji imaju tri (a ja sad posle ove njihove izmene imam 2h55m), tako da sad imam let Doha-Paris i London-Manchester i nista izmedju :D

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Samo sa javim da su mi pomerili let (nista strasno, 15 min) i poslali mejl, a da ga je gmail uredno prosledio u spam.

Razlog - nije na jeziku na kome obicno primate mejlove :isuse:

Stigao jos pre 10 dana...

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...