Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja se uvek pitam kako ove što čekaju sletanje ne odvali vazduh iz motora pošto je pista bukvalno tu ispred

 

Ima nekoliko videa na jutjubu gde se to desilo prilikom poletanja [kada je mnogo veci potisak nego pri sletanju, a i blize je avion ogradi pre poletanja] - pogotovo potrazi KLM B747.

Edited by jms_uk
Link to comment

Nema interneta, otvoreno je nekoliko snackova, Nero i Starbucks. Food court možda, mada nisam siguran. Najbolja varijanta ti je neki business lounge ako imaš pass ili ako ti nije mrsko da iskeširaš. Oni su locirani iznad food courta, a na suprotnoj strani terminala je Turkishev CIP, najveća perverzija u business lounge svetu.

Link to comment

Valja li onaj Ryanair mobile boarding pass, ili da se zajebavam sa printanjem karti?

Vazi za nonEU sitizene, nema glitcheva, radi i offline?

 

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Valja li onaj Ryanair mobile boarding pass, ili da se zajebavam sa printanjem karti?

Vazi za nonEU sitizene, nema glitcheva, radi i offline?

 

 

Sent from my Nexus 4

Stampaj.

 

Mobile boarding passes are available to EU/EEA Nationals. Eligible customers must hold a valid passport or national identity card issued by the government of a European Economic Area (EEA) country and must be departing from an airport that will accept a mobile boarding pass.

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Da se nadovežem na Beowla, Turkish lounge je najmamojebniji koji sam ikada video, strava koliko je to dobro. Inače prošli mesec sam isao od Tajvana do Kuvajta (preko Istanbula) i zadesio sam se u slično vreme. Dovoljno stvari je bilo otvoreno da ti ne bude dosadno i ne ostaneš gladan i bez lounge pass.

Link to comment

Stampaj.

 

 

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Da, procitah to. Ali sam ubedjen da sam procitaonda je neko odavde koristio tu opciju. Pavlle, mislim, pa se ponadah da ipak moze. Osim ako gospon nema i neki drugi pasos, jel da :D

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Nema interneta, otvoreno je nekoliko snackova, Nero i Starbucks. Food court možda, mada nisam siguran. Najbolja varijanta ti je neki business lounge ako imaš pass ili ako ti nije mrsko da iskeširaš. Oni su locirani iznad food courta, a na suprotnoj strani terminala je Turkishev CIP, najveća perverzija u business lounge svetu.

 

 

Da se nadovežem na Beowla, Turkish lounge je najmamojebniji koji sam ikada video, strava koliko je to dobro. Inače prošli mesec sam isao od Tajvana do Kuvajta (preko Istanbula) i zadesio sam se u slično vreme. Dovoljno stvari je bilo otvoreno da ti ne bude dosadno i ne ostaneš gladan i bez lounge pass.

 

Hvala! Bice taj lounge, izgleda. :)

Link to comment

ja ako sam jednom u zivotu sedeo u lounge na aerodromu. meni su barovi najinteresantniji. na istanbulskom na tom drugom spratu ima bar gde je skupo pivo, ali sam upoznao par veoma interesantnih osoba. a i pusiona je pored. istina, meni su barovi svuda najinteresantniji -  na plazama, hotelima itd  :D

 

 

Link to comment

Da se nadovežem na Beowla, Turkish lounge je najmamojebniji koji sam ikada video, strava koliko je to dobro.

 

I meni je to [za sada] najbolji business class lounge u kom sam bio.

Link to comment

Koja je najbolja preporuka za low cost iz bgd ili okoline za rusiju - moskva ili petrograd? Razmišljam da odem tamo na 5-7 dana početkom sledeće godine. Ili do helsinkija pa vozom do petrograda?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Lufthanza preko Frankfurta je obično finansijski najpovoljnija varijanta za put Beograd-Moskva-Beograd, recimo da u proseku budu za najmanje 50 evra jeftiniji nego AirSerbia/Aeroflot, ali sve zavisi od datuma... Ja sam nedavno pronašao kombinaciju Lufthanzom jeftiniju 130 evra od cene koju nude AirSerbia/Aeroflot za iste datume.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...