Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

idi u centar frankfurta tamo ces naci nesto zanimljivo sigurno*, prosetaj pored majne ako bude lepo vreme :ohmy: , klopa, pice i prodje 20 sati zacas.

vidi samo da kupis pravu tarifu za S-bahn do centra (ja mislim da je ok o2-3 evra u jednom pravcu)

 

* zanimljivo za jedan dan :dry:

Link to comment

Karta u jednom smeru je 4.55evra, a dnevna nesto preko 8evra sa kojom moze i da se vrati tako da je najmirnije sa njom (bira se "Tageskarte" na masini). Na aerodromu treba ici na Regionalbahnhof, a ne na Fernbahnhof.

 

S8 i S9 ovih dana idu samo do glavne zeleznicke stanice (Hbf), koliko i je i potrebno ali cisto da ne zbune obavestenja. Posle sa Hbf se moze bilo kojim S bahnom dve stanice do Hauptwache ili U bahnom do Doma, ako je zelja da se skrati pesacenje kroz Kaiserstr i stigne u centar centra (sve dodatne voznje su vazece sa prvom kartom, bilo da je u jednom smeru ili dnevna).

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Koji ste vi carevi, hvala mnogo!

 

Stizem popodne, mislim da cu nekoliko sati provesti bazajuci gradom pa cu onda da se vracam na aerodrom, posle ponoci.

Link to comment

a sto imam dobru komsinicu...za 2min me tri puta digla da pomognem i saopstila mi na jeziku nalik na engleski kako me bog voli. 3x sam pita excuse me dok nisam skontao ko me voli....reko da nije ona zbog pomoci koju ukazujem. bice ovo long journey sa mnogo ustajanja.

Link to comment

a sto imam dobru komsinicu...za 2min me tri puta digla da pomognem i saopstila mi na jeziku nalik na engleski kako me bog voli. 3x sam pita excuse me dok nisam skontao ko me voli....reko da nije ona zbog pomoci koju ukazujem. bice ovo long journey sa mnogo ustajanja.

 

Koliko dugacak let?

Link to comment

Au, sutra idem neverovatno dugim putem u staroj krsini od aviona 763, iz AKL preko Rarotonge (Kukova ostrva), pa za LAX. Neverovatnih 14 sati + 1.5h na Rarotongi u staroj biznis klasi. Pa posle za Boston, Majami, Poljsku, Nemacku, Norvešku i Hong Kong. Treći put ove godine ovakvo razvaljivanje, u neudobnim sedistima raznih raspalih US kompanija...

Link to comment

Au, sutra idem neverovatno dugim putem u staroj krsini od aviona 763, iz AKL preko Rarotonge (Kukova ostrva), pa za LAX. Neverovatnih 14 sati + 1.5h na Rarotongi u staroj biznis klasi. Pa posle za Boston, Majami, Poljsku, Nemacku, Norvešku i Hong Kong. Treći put ove godine ovakvo razvaljivanje, u neudobnim sedistima raznih raspalih US kompanija...

Cuti, moglo je i gore. Zamisli da si iza zavese, kolena iza usiju, pored nekog ko zauzima sediste i po (ili u sredini)...

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

U jbte pa to je put oko sveta za...koliko dana?

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

30 dana, nije gore od proslog puta, 11 zemalja za isto vreme.

 

Jms: u stvari i nije bilo loše, koliko kukaju neki, a i dosta vina je pomoglo :)

 

Tek stigao u LA i iza sebe ostavio sneg, pa pravo na 30 stepeni. Da sam keksi, pa da postavim fotku od rental car, ali ne da mi se... Jedva ušao u Mustang, ko Bobi kad vozi kolenima.

Edited by dragance
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...