Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Beograd-Amsterdam-Njujork 455evra

Amsterdam-Njujork 765evra

isti KLM letovi AMS-JFK.

:cry:

Pa lufthansa roka 450e beg-jfk vec dugo vremena

Frka je da neko sa ovih prostora ne organizuje balkanu direktan let do nyc

Link to comment

Moram pohvaliti Agean Air.

Čarter u njihovoj realizaciji, 320-200, na vreme, prostora za noge i-ha, sve čisto, još dok se rula do piste počnu deliti bombone i posle se slomiše da podele klopu, kafu, piće, kukije™ za 30 min...

 

a sto ne bi, kad su ti kartu naplatili 50% vise od necega sto bi bila normalna cena. mislim 250e za krf, hipoteticki, wtf.

Link to comment

a sto ne bi, kad su ti kartu naplatili 50% vise od necega sto bi bila normalna cena. mislim 250e za krf, hipoteticki, wtf.

180 povratna sa taksama?

Link to comment

Ako prtljag kasni 2 dana, imam li pravo da trazim nesto da dobijem ???? ?

Let od 1h sofija - bgd i kao mali avion atr bio preopterecen i nisu ceo prtljag ubacili. A 100% sam siguran da nije tako bilo, jer sam video ispred aviona da se raspravljaju ovi sto ubacuju kofere sa nekim organizatorom i pokazuju na drugi avion ????

Link to comment

Ako prtljag kasni 2 dana, imam li pravo da trazim nesto da dobijem ?

Let od 1h sofija - bgd i kao mali avion atr bio preopterecen i nisu ceo prtljag ubacili. A 100% sam siguran da nije tako bilo, jer sam video ispred aviona da se raspravljaju ovi sto ubacuju kofere sa nekim organizatorom i pokazuju na drugi avion

 

Kod nekih kompanija da, za osnovne stvari. Medjutim, ako ti se to desilo na povratku kuci, onda je malo teze.

 

Je li to bio Air Serbia let?

Link to comment

Kompenzacija je za one stvari koje bi ti bile potrebne u prvih dan-dva na putu [licna higijena, preobuka i sl.] - kod kuce bi trebalo da imas sve to.

 

Da li imas neko putno osiguranje, pa vidi da li te to pokriva?

Link to comment

Ako prtljag kasni 2 dana, imam li pravo da trazim nesto da dobijem ?

Let od 1h sofija - bgd i kao mali avion atr bio preopterecen i nisu ceo prtljag ubacili. A 100% sam siguran da nije tako bilo, jer sam video ispred aviona da se raspravljaju ovi sto ubacuju kofere sa nekim organizatorom i pokazuju na drugi avion

 

Isto se desilo drugarici sa AS, ali joj je makar prtljag stigao odmah sledecim letom. Kaze da su sedeli u avionu i kroz prozor gledali utovarivanje prtljaga i jasno videli svoja dva kofera kako ne ubacuju; odmah su reagovali kod stujardese koja im je objasnila kako je avion mali i da je nekoliko kofera ostavljeno za drugi let.

 

Ja bih na tvom mestu svakako popunila obrazac za odstetu kod AS, mislim - dva dana nije za bacanje, sta da si imao u prtljagu nesto sta ti je neophodno?

Link to comment

Imam layover od 20 sati u Frankfurtu.

Nikad pre nisam imao toliki layover, pa me zanima koliko je (ne)zgodno izaci sa aerodroma, promuvati se gradom i onda se vratiti.

Link to comment

Aj reci mi molim te da su stvari malo mirnije 31. avgusta, pliz  :lolol:

Trebalo bi da bude OK, kraj jula je bio lud jer su posle bajrama svi krenuli na odmor.

 

I da kažem Utvari, za Tenerife tj Kanarska ostrva slobodno idi na Skyscanner. Nemaš mnogo opcija i računaj da ti jedno 500 evra ne gine. Možeš i na Iberia sajtu direktno ali izuvanje te čeka pa te čeka.

Link to comment

Imam layover od 20 sati u Frankfurtu.

Nikad pre nisam imao toliki layover, pa me zanima koliko je (ne)zgodno izaci sa aerodroma, promuvati se gradom i onda se vratiti.

 

Sasvim je jednostavno, sidjes dole na S bahn (S8 ili S9) i u centru Frankfurta si za 15min. :)

 

Mozes i do Darmstadta ako te vise zanima, imas bus ispred aerodroma koji ide direktno do glavne zeleznicke stanice na svakih pola sata, putuje oko 25min.

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...