Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Beograd-Amsterdam-Njujork 455evra

Amsterdam-Njujork 765evra

isti KLM letovi AMS-JFK.

:cry:

Razlicita trzista, razlicite cene - nista neobicno.

 

Neobicno je bilo danas popodne kad su mogle da se uzmu Cathay Pacific povratne karte iz Svajcarske za istok (Japan, Thailand, Kina itd) za 130eur u biznis klasi i Aus/NZ za oko 210eur.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

tako i kad ja nekad (ne uvek) hocu za 2-3 dana unapred da bukiram FRA-BEG bude biznis klasa lufthanze jeftinija od ekonomi u air serbii

Link to comment

pekinski aerodrom postaje prava nocna mora. poznanica nije mogla dva dana da odleti za hangzhou (ned-pon), drugoj sinocnji let iz sangaja pomeren za danas. bio je negde clanak koliko to se kosta, mislim da su milijarde u pitanju na godisnjem nivou. problemi su uglavnom na unutrasnjim letovima

Link to comment

Razlicita trzista, razlicite cene - nista neobicno.

 

Neobicno je bilo danas popodne kad su mogle da se uzmu Cathay Pacific povratne karte iz Svajcarske za istok (Japan, Thailand, Kina itd) za 130eur u biznis klasi i Aus/NZ za oko 210eur.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Auh, sto ovo ranije nisam video!

Link to comment

Beograd-Amsterdam-Njujork 455evra

Amsterdam-Njujork 765evra

isti KLM letovi AMS-JFK.

:cry:

bilo tako jednom nekim mojim drugarima i kolegama slična razlika Keln-Amsterdam-Japan vs Amsterdam-Japan

Link to comment

bilo tako jednom nekim mojim drugarima i kolegama slična razlika Keln-Amsterdam-Japan vs Amsterdam-Japan

 

Mala razlika, jer se iz Kelna stize brzo [i jeftino] u Amsterdam.

 

KLM je poznat po tome da karte iz CGN kostaju dosta jeftinije nego direktno iz AMS.

Link to comment

Moram pohvaliti Agean Air.

Čarter u njihovoj realizaciji, 320-200, na vreme, prostora za noge i-ha, sve čisto, još dok se rula do piste počnu deliti bombone i posle se slomiše da podele klopu, kafu, piće, kukije™ za 30 min...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...