Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zakljucujem da treba da budem super srecna sa Frankfurtom :)

Ja bih umesto te nenormalne cifre isla na nesto manje komfornu varijantu: avion+voz  ako nije predaleko, tipa koristila AS do Frankfurta koji je obicno 120-150evra i onda DB za koji se dobije fin popust tokom kupovine avio karte. Ali znam da ovo nije uvek zahvalno resenje.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

pa bojim se da je kloakica :/

 

pošto mi najviše miriše da im je na kontroli pre utovarivanja nešto delovalo čudno, pa kao da vide šta je, kad ono...

 

naravno, možda su i istovarivači kofera na dolaznom aerodromu to učinili, ali mi deluje manje verovatno

 

inače uopšte se nije primećivalo da je neko otvarao kofer osim što su neke kese i kutije keksova bile malko oštećene (to sigurno dok su izvlačili ovo)

i ajd sve sve (mislim ajd™) nego zašto su koji đavao vratili jebeni prazan omot unutra :lolol:

Link to comment

da da :D

 

 

btw najmanje toblerona kao takva, kupiću već danas drugu + bilo je tamo mnogo bitnijih i vrednijih stvari i u materijalnom i u sentimentalnom smislu, ali celokupan koncept mi je :mellow:

Link to comment

Sto me jebe ovaj fr8417? Do skoro je uvek stizao u Rim pre roka :mrka: a vec tri dana kasni sve vise i vise (danas 2h+).

Koincidiralo sa ATC strajkom u Francuskoj, ali gledao sam danas RA letove iz Bpeste i samo dva su kasnila, ukljucujuci i ovaj moj. Za Milano npr otisao na vreme

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Sto me jebe ovaj fr8417? Do skoro je uvek stizao u Rim pre roka :mrka: a vec tri dana kasni sve vise i vise (danas 2h+).

Koincidiralo sa ATC strajkom u Francuskoj, ali gledao sam danas RA letove iz Bpeste i samo dva su kasnila, ukljucujuci i ovaj moj. Za Milano npr otisao na vreme

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Back to normal?

Link to comment

Mladi hipster-bradati stjuart na Swiss letu odbrusi zeni pored "koliko vam to pica treba?" kada je posle kafe i soka pitala za casu vode. Nisam videla takvu neljubaznost ne pamtim od kad.

Ali je zato drugi stariji lik koji je delio cokolade rekao da slobodno uzmem dve :)

Link to comment

Jedno laicko pitanje. Da li KLM sluzi neogranicen alkohol na prekookeabskim letovima? Letim za Vasington u junu i zentara sam nevidjena tako da moram da se napijem

Link to comment

Jedno laicko pitanje. Da li KLM sluzi neogranicen alkohol na prekookeabskim letovima? Letim za Vasington u junu i zentara sam nevidjena tako da moram da se napijem

Po nekom mom licnom iskustvu, od evropskih avio kompanija (AF, LH, BA) ces na prekookeanskim letovima uvek dobiti neogranicen alcohol, mozda samo ogranicen na pivo i vino, bez zestine.  Kod Amera ces morati da (skupo) platis svaku konzervu piva ili flasicu vina.

Link to comment

Po nekom mom licnom iskustvu, od evropskih avio kompanija (AF, LH, BA) ces na prekookeanskim letovima uvek dobiti neogranicen alcohol, mozda samo ogranicen na pivo i vino, bez zestine. Kod Amera ces morati da (skupo) platis svaku konzervu piva ili flasicu vina.

Delta daje dzabe pivo i vino na svim atlantskim letovima a nekad imaju i one odvratne zbckane koktele, takodje za dzabe. Retko njima letim ali mislim da je kod Uniteda isto. U stvari, jedina firma za koju znam sigurno da ne daje dzabe pice od Amerike do Evrope je Aer Lingus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...