Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Da, na milje.

Npr. polazak 4, 5 ili 8.11. povratak 11 ili 14.11.

ili polazak 27, 28, 30, 31.12. povratak 2, 3, 6, 7 ili 9.1.

Edited by halloween
Link to comment

moze li neko totalnog duduka za letenje(i snalazenje na internetu oko letenja) da uputi da kako moze najpovoljnije da stigne do rima i nazad aeroplanom? do kraja novembra bih obavio putovanje. 

Link to comment

Koliko vidim, Air Serbia ima povratnu kartu za 120 evra i cena je konzistentna skoro za svaki dan izmedju 20. i 30. novembra.

 

Alitalia je 130 evra ponedeljkom i četvrtkom, ostalim danima je skuplje.

 

To su ti opcije iz Beograda. Nema lowcosta na žalost, EasyJet je krajem oktobra obustavio letove tako da ne verujem da može ispod 120 evra ako je poletanje iz Beograda.

 

Opcija B može biti Budimpešta. Tamo imaš Wizz za 90 evra ali samo u par dana oko 20-og i na to moraš da dodaš cenu transfera. Ima i Ryanair za 70 evra i on ne sleće na glavni rimski aerodrom nego na Ciampino. Fizički je bliži gradu ali ne znam kakve su opcije sa javnim prevozom (sa glavnog aerodroma je prilično lako).

 

 

Edit: ima Wizz iz Temišvara za 52 evra ali samo u nekim kombinacijama (npr 23-28 novembar) inače ide preko 100. U Beogradu imaš agencije koje rade aerodromski transfer, neki ljudi koji su leteli iz Temišvara su mi rekli da stvar prilično dobro funkcioniše.

 

Eto, mislim da ti je to otprilike to :)

Edited by beowl
Link to comment

to htedoh da kazem, i aerodromi u susednim zemljama su mi opcija. prevoz nije problem, ima ko da me saceka tamo.

 

a kako ide sa aerodromskim taksama, u beogradu vise deru nego na ostalim mestima?

 

hvala svima na odgovorima.

Link to comment

Nemam nista da dodam, osim ako se koristi Skyscanner, ima opcija da se pretrazuje po ceo mesec odjednom i onda se vidi kolike su cene za koji dan.

 

ETA :D i da se na kayak-u, moze odjednom pretrazivati polazak sa vise aerodroma: npr. ukucati BEG, ZAG, BUD u Departure polje i pretrazivace polaske sa sva tri.

Edited by jms_uk
Link to comment

to htedoh da kazem, i aerodromi u susednim zemljama su mi opcija. prevoz nije problem, ima ko da me saceka tamo.

 

a kako ide sa aerodromskim taksama, u beogradu vise deru nego na ostalim mestima?

 

Ove cene koje sam naveo su all inclusive tj sa svim uključenim taksama. U Beogradu su karte skuplje jer su u pitanju tzv legacy prevoznici (full service) a ovo drugo su sve lowcosteri. Dakle, vodi računa o prtljagu i svim ostalim sitnicama koje mogu dodatno da ti naplate.

 

Probaj možda taj Temišvar ako ti datumi odgovaraju.

Edited by beowl
Link to comment

 

Edit: ima Wizz iz Temišvara za 52 evra ali samo u nekim kombinacijama (npr 23-28 novembar) inače ide preko 100. U Beogradu imaš agencije koje rade aerodromski transfer, neki ljudi koji su leteli iz Temišvara su mi rekli da stvar prilično dobro funkcioniše.

 

ovo cu da proverim, odgovara mi. mada ni ovi domaci letovi nisu skupi, mislio sam da to vise izadje.

 

hvala jos jednom na odgovorima :)

Link to comment

Terra Travel - kazu da su mnogo bolji i profesionalniji od Gea-e

 

Ja uzimam u ponedeljak karticu za parking na aerodromu u Temisvaru koja vazi 2 meseca, pa ako nekom treba za decembar ili do 10. januara nek' se javi da delimo troskove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...