Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hvala oboje za info i fotke!

 

Trenutno su najizgledniji IndiGo i SpiceJet, mada cu verovatno jedan od njih da zamenim sa Air India letom, jer hocu da vidim novi laundz na T3 u Delhi-ju.

 

Na kraju uzeo Air India i Jet letove, najvise mi odgovaralo po vremenima leta.

Link to comment

promo na qataru za aziju i jos neke destinacije

inace su produzili za jos 1 dan pa vazi i sutra

 

http://www.aviokarta.net/vesti/2688-qatar-airways-trodnevna-promocija-svet-je-vas/?utm_source=Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=069

 

samo da primetim da je kod etihada vec krenula kurcobolja za konkurenciju, prosle godine su na ovu qatarovu promo akciju odgovorili svojom koja je bila jos brutalnija (pa sam uspeo da uhvatim open jaw kartu beg-nagoya tokyo-beg za 517e), ove godine ocigledno nista.

 

isto i aeroflot ima akciju za celu aziju 460-540e bilo gde.

Link to comment

Da li možda neko ima predlog šta da radim u Rimu u ponedljak na utorak od 23h do 6 ujutru. Naime stižem u Rim na aerodrom Fiumicino terminal 2 u 23:05 a imam voz za firencu prvi između 5 i 6 ujutru. Glupo mi je da plaćam hotel za tih par sati jer je sve preskupo a neću ni moći ko čovek da odspavam. Da li je moguće izblejati tih par sati u tom nekom trnazitnom prostoru ili lanzu ili lobiju od nekog aerodromskog hotela?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li možda neko ima predlog šta da radim u Rimu u ponedljak na utorak od 23h do 6 ujutru. Naime stižem u Rim na aerodrom Fiumicino terminal 2 u 23:05 a imam voz za firencu prvi između 5 i 6 ujutru. Glupo mi je da plaćam hotel za tih par sati jer je sve preskupo a neću ni moći ko čovek da odspavam. Da li je moguće izblejati tih par sati u tom nekom trnazitnom prostoru ili lanzu ili lobiju od nekog aerodromskog hotela?

 

U check-in zoni terminala imaš stolice koje su tapacirane tako da nećeš dobiti upalu bubrega ako se ispružiš na njima. Popneš se eskalatorom prema food court-u i tu ih ima, po 4 u nizu. Bio sam negde oko 7 ujutro, skoro sve su bile slobodne. Ne znam kakva je situacija u tranzitnoj zoni. Na železničkoj stanici su samo ravne aluminijumske klupe. 

Link to comment

krenuli masovni popusti na flypegasus za domace i medjunarodne letove

 

istanbul - nevshehir povratna 25e, za leto 2015 :ziga:

 

pakao!

 

na qataru su produzili promo, s tim sto se tesko spakuju datumi za najnize cifre (tokio 517e, HK 430e i slicno).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako nekome odgovaraju datumi, LOT trenutno ima jeftine karte iz BEG za WAW - preko www.rumbo.es povratna izadje 48 eura (na LOT-ovom sajtu je npr. $88).

Ova cena je za vise datuma u decembru, bitno je samo da je polazak iz BEG u subotu, a povratak u utorak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...