Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Rezervisano Budimpesta-Madrid 25.7. povratak 7.8. Za Bg-Budimpesta koliko vidim kombi prevoz 50€ povratna.. Ima li jeftinije ili je to to?

Link to comment

Jeftinije ti je vozom (26e povratna) i lako je doci do aerodroma ako se uklapas sa vremenom. 
Laksa varijanta ti je Terra Travel i tih 50e posto te pokupe kod kuce tako da je cimanje minimalno, jedino moze da se desi da cekas malo na aerodromu ako imaju nekog klijenta™ koji dolazi par sati nakon tebe i sl.

Link to comment

Ne bi rizikovao sa vozom ko zna gde ce da zaglavi. Ta varijanta sa kombijem mi vise odgovara.

Kako funkcionise taj kombi prevoz? Imaju satnicu ili kad skupi putnike krene?

Edited by Moća
Link to comment

Teru su osnovali bivsi radnici Gea Toursa koji su otprilike vidjeli koje greske ovi prave i ispravili ih.
Svi kazu da su bolji i ozbiljniji. Oni su i spustili cijenu sa 60 na 50e pa su ovi morali da isprate.

Ja sam se vozio samo s Geom 2012. godine, put je trajao predugo posto je isao kojekakvim seoskim putevima da bi izbjegao putarine. U povratku smo cekali na aerodromu 2-3 sata cime takodje nisam bio odusevljen al' kontam da je to neizbjezno ako dolazis rano.

Link to comment

kvalifikovao sam se sa 40K milja u toku pola godine za silver status na star alliance. posle euforije jer sam ostvario dececki san i postao srebrni letac :misko: bacio pogled na benefits i sta imam da vidim: 

Priority Reservations Waitlist 4

 

Priority Airport Standby 4

 

sto je jedno veliko nista

 

na prvom letu ewr-pek dobio sam umesto group 5, group 2 boarding. how cool is that  :yawn2: 

svakako se ukrcavam medju poslednjima, bas da ne cekam u redu, zasto bi zurio na da sedim i gledam druge kako se smestaju.  

 

mora se osvojiti zlato i besplatni kilogrami, tu pucam lovu cesto, ko kad imam zenu koja kao da se seli kada putujemo negde

 

 

 

Link to comment

Kod mene obrnuto, cesto sa statusom imam pravo na 2-3 torbe, 30-40kg prtljaga, a ja uglavnom putujem samo sa rucnim.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by jms_uk
Link to comment

Jel moguce da te jos nisu maltretirali zbog toga? Ja sam samo jednom leteo s rucnim prtljagom (mislim, internacionalno) i ribali su me na ulazu u NZ, u fazonu kakve su mi namere, zasto nemam prtljag. SumLJivo lice...

Link to comment

Kod mene obrnuto, cesto sa statusom imam pravo na 2-3 torbe, 30-40kg prtljaga, a ja uglavnom putujem sa rucnim.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

i ja putujem solo sa malo prtljaga, cak nekada idem u krajnosti kao sto je bilo samo rucni prtljag za put od 40 dana i rasponom temperatura od 35-40 stepeni. kilogrami mi trebaju za porodicna putovanja, tu je uvek drama na cekiranju.

 

Jel moguce da te jos nisu maltretirali zbog toga? Ja sam samo jednom leteo s rucnim prtljagom (mislim, internacionalno) i ribali su me na ulazu u NZ, u fazonu kakve su mi namere, zasto nemam prtljag. SumLJivo lice...

 

kod mene je obicno suprotno. kad sam sa rucnim prolazim zelene koridore laganica. ako imam puno stvari obicno sam sumLJiv. 

Edited by banecare1
Link to comment

Jel moguce da te jos nisu maltretirali zbog toga? Ja sam samo jednom leteo s rucnim prtljagom (mislim, internacionalno) i ribali su me na ulazu u NZ, u fazonu kakve su mi namere, zasto nemam prtljag. SumLJivo lice...

Za sada jos nisu :kucudrvo:

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...