Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Spremam kafu za Virgin Australia - i uopste Virgin - the most overrated airline in the world.

Leteo CHC - PER via MEL, s tim sto je CHC - MEL sektor bio sa NZ, a ostatak sa ovim (kl)ovnovima.

Link to comment

U slucaju da je neko pazario karte preko njih:

 

It was good while it lasted

 

http://www.ttgdigital.com/iata-places-ota-in-14m-default-over-unpaid-bills/4691846.article

 

Online travel agency AirFastTickets.co.uk is understood to be in discussions with Iata after a letter was issued last week suspending the company from trading.

 

Ja pazarih dve povratne preko .de, jednu sa kuponom za popust.

Videcu sta ce biti, prvi let mi je za mesec dana. :ph34r:

 

Tek posto sam pazarila obe primetih da za odredjene destinacije bi karte delovale smesno jeftino (tipa BEG-FRA-BEG LH 80evra), medjutim kada bih kliknula da zbilja i kupim, izbacio bi mi poruku kako je karta upravo poskupela na triput vecu. Nesto slicno mi se do sad desilo samo jednom na expediji, ali je cena karte zapravo skocila posto sam vec platila pa su mi posle 10min otkazali kartu i refundirali pare.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ja pazarih dve povratne preko .de, jednu sa kuponom za popust.

Videcu sta ce biti, prvi let mi je za mesec dana. :ph34r:

 

Tek posto sam pazarila obe primetih da za odredjene destinacije bi karte delovale smesno jeftino (tipa BEG-FRA-BEG LH 80evra), medjutim kada bih kliknula da zbilja i kupim, izbacio bi mi poruku kako je karta upravo poskupela na triput vecu. Nesto slicno mi se do sad desilo samo jednom na expediji, ali je cena karte zapravo skocila posto sam vec platila pa su mi posle 10min otkazali kartu i refundirali pare.

Beograd-Banjaluka-Beograd se moglo naci za 9 (DEVET!) evra. Znam da su neki kupovali i da je sve bilo ok.

Link to comment

Swiss je govno. Just saying.

U povratku 'ladno ostavili kofer u Cirihu :isuse:

 

edit: moj i jos bar 10-ak drugih.

Edited by Feindouno
Link to comment

airfasttickets.com i .de ne rade vise

U kom smislu ne rade vise?

 

Kod mene trenutno svi sajtovi njihovi rade...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

U kom smislu ne rade vise?

 

Kod mene trenutno svi sajtovi njihovi rade...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Izgleda da sam ubola momente i juce i prekjuce kad sajtovi nisu radili pa sam, uzeci u obzir pricu oko njih, pomislila da su se ugasili

Link to comment

Treba da kupim dve karte Budimpesta-Madrid kod Wizzair-a. Bune me pravila za kofer. Sta i koliko mogu da ponesem?Kontam da gore mogu neki mali kofercic a za veci koji dole mora da se doplati? Koliko se doplacuje?

Link to comment

pišu ti dimenzije za mali odnosno veliki kabinski prtljag. kupovina karte omogućuje unošenje malog( odnosno taj je džabe), a za veliki moraš da doplatiš (10ak evra po koferu, po pravcu)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...