Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

znao sam da cu da naletim na tebe negde worldwide :) ja sam ti bolan na selu, NJ, Freehold township, to je cca 70km od kvinsa, valjda. ajde u subotu prepodne da se cujemo, ne znam sta su moji planrali za vikend, nisam resio ni oko transporta. skroz sam nepripremljen

 

Ma nema frke - mislio sam da si u NYC-u.

 

Neki drugi put, u Pekingu [ili negde drugde] ;)

Link to comment

sve mi je jasno jms, vi iz NYC nece da se druzite sa nama iz NJ. 

 

on topic: popunio sam letove od marta na onoj stranici sa statistikom letova...i shvatio sam da sam pogubio pola boarding passova za milje na sky team-u. (sarajevo-beg-mow-pek) jbmti budalu.

zato dva 14h leta sa united bi trebalo da mi daju silver status u star alliance. makar to kad sam aljkav

 

 

Link to comment

sve mi je jasno jms, vi iz NYC nece da se druzite sa nama iz NJ.

 

Nije to, nego sam samo u prolazu to vece. :) Prolazim i kroz NJ u utorak uvece, ali to je bas kasno.

 

Za te United letove, proveri u kojoj su klasi - neke ne donose milje u drugim Star Alliance programima :(

Edited by jms_uk
Link to comment

Nije to, nego sam samo u prolazu to vece. :) Prolazim i kroz NJ u utorak uvece, ali to je bas kasno.

 

Za te United letove, proveri u kojoj su klasi - neke ne donose milje u drugim Star Alliance programima :(

Fare Class:

United Economy (T)

 

ako sam dobro svatio to ce biti samo 50% milja, cca 7000. hohstapleri, sta reci. 

 

bas kasno ce mi i odgovarati dok me drma djetleg, vremenska razlika ne moze veca biti - 12h. ajde na vezi smo. 

Link to comment

kako se lecite od jetlega?

 

Tako sto letimo na zapad samo :D

 

 

Salim se - ne znam, zavisi od duzine leta i udobnosti. Kad sam isao za Oz 25 sati tamo i 25 sati nazad, biz klasa, lepo klopao, lepo spavao - nista mi nije bilo.

 

Kad se vratim sa istocne obale US u economy za Evropu [najcesce u London], onda mi se jedno nedelju dana ne spava bar do 3am i drema mi se u 3 popodne :D

 

Sledece nedelje cu prvi put da probam da se vratim dnevnim letom [JFK 8am, LHR 8pm] umesto nocnim, pa cu da vidim da li ima neke razlike...

 

 

 

Apropo prve sale, nasao sam "sjajan" itinerary: LA - Frankfurt - Mumbai; Delhi - Tokyo - LA ; krug oko celog sveta, samo na istok... :twak:

Link to comment

Nikad to nisam imao.

Sad sam putovao 25 sati do SP, spavao uzasno u avionu i bio skroz ok nakon sto sam odspavao desetak sati.

Ranije isto npr Frankfurt - LA sa sve cekanjem 3 sata na pisti ´znate, imamo omanji problem sa motorom, jbg´:ph34r: , sutradan bio kao nov.
Vracao se iz Majamija, nisam ni osjetio

.

Link to comment

Nikad to nisam imao.

.

blago tebi

 

tj dobro, ja sam samo jednom letela van Evrope (u USA) i nedelju dana po povratku nisam mogla doći k sebi :D (zaspim oko 7-8 uveče, ustanem oko 5-6 ujutru)

plan mi je bio da odspavam maksimalno u avionu, no nisam uspela ni malecko

a posle sam u Parizu (gde smo noćili) nešto sjebala, više ne znam ni ja tačno kako (plan je bio jedno a desilo se nešto sasvim drugo), i ode bioritam u personal message

Link to comment

LHR-WAW-LHR-JFK; LGA-MSP-YVR; YVR-MSP-EWR; JFK-LHR

 

Pocinje sutra :)

 

Mada ovi Delta letovi u sredini (NYC-Vankuver i nazad) imaju velike sanse da se promene...

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...