Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hajde i ja da pitam. A kako tu sa tim sedistima u Economy stoje stvari sa Swissom? Idem u Singis sledeceg vikenda. Hocu se ubiti?

 

23. i delom 29, delom 30. red imaju extra legroom, ali verovatno kostaju extra/nisu dostupni ako nemas status u Miles & More programu.

 

S druge strane, posto je u pitanju emergency exit row, mozda postoji sansa da izmuvas na aerodromu...

 

Sedista A, D, G, K imaju kutiju za entertainment sistem ispod sedista, pa to umanjuje slobodan prostor za noge.

 

Mozda da probas da ih pozoves [americke 1-800 brojeve preko skajpa za dz], objasnis situaciju da si visoka i pitas da ti daju/rezervisu neko od sledecih [trenutno slobodnih] sedista:

 

ako ides u subotu: 30B, 30J, 23D [sva su aisle]

ako ides u nedelju: 23D [aisle]

 

ETA: ako ides u petak: 23D i 30J [oba aisle].

Edited by jms_uk
Link to comment

Jesam. Moram do Grenobla na neki sastanak, pa nazad u Sao Paolo :isuse:

 

Gotovo, uzeo sam kartu do Pariza, pa cu vozom do Grenobla. Sve ostalo je preveliki cim.

 

Kakav je Air France, ovo ce mi biti prvi let sa njima?

jebes mi siru familiju ako ti nisi neku dzems bond.

tako i on, u 2 sata bude  najmanje na 3 kontinenta.

sem u onom sirotinjskom sto se desava u buljaricama. al to i nije pravi bond.

Link to comment
  • 3 weeks later...

da prebacim ovde dilemu sa letovanja. isti engine vraća različite cene . da lli je ista situacija kod svih ovih rezervatora karata ? da li se to možda dešava i na drugim online shopovima ?

 

 

 

za 1 osobu?

 

112h6qb.jpg

 

 

za jednu osobu.

 

28lv3lx.jpg

 

ali ja sam kucala 
www.airfasttickets.com

jer ne znam nemački.


na www.airfasttickets.de izlazi ovo tvoje. kake to ima veze?

Link to comment

sad sam iz zezanja na .de sajtu gledala beograd-tivat-beograd i beograd-podgorica-beograd i izbacuje mi povratnu kartu za 50 jura (inače je 100eur isti let kod jata). jel ima tu neka caka (nešto još posle da se plati) ili je nemac pobedio?

 

edit. pročitala upravo prilično loše ocene i prikaze iskustava sa kupovinom karata kod njih, tja.

Edited by tazza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...