Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

vidim da svi kulturno nece da pitaju a nit ti kazujes odrediste al to dje ides mora da je zesca bogu-iza-ledja destinacija kad nemaju takve narandze a nije da je Srbija na vr' sveta po koje cemu :(

Link to comment

ima raznih sorti

Ako ne moras, nemoj nositi takve stvari u rucnom prtljagu. Ako letis iz Beograda, nasi ti nece praviti problem. Ali u belom svetu umeju da budu zeznuti. 

 

Ja sam nosio jagode, nar i urme pre 2 nedelje, ali je to bilo u koferu. Najbolji "sver" mi je bilo mleko prosle godine. Svakog petka 5-6 litara u prtljagu. 

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

jel ovo Wizz poskupeo katastrofalno ili nesto radim pogresno? nema nijedne karte ispod 100-120 evra, a pretrazivao sam septembar-oktobar...

 

edit: kakav trip, kad pretrazujes toliko daleko u buducnosti, dobijas iste cene kao da trazis za let sledece nedelje. za leto su klasicne cene

 

edit edita: ne nisu, nego se tu i tamo pojavi neki let po ceni od 3.399 din, ali u drugom pravcu nema ispod 10 soma...

Edited by Грешни Василије
Link to comment

za gdje?

 

za svugdje. cene su ogromne. sve je najmanje duplo skuplje.

 

jel ovo bio jedan od uslova u tajnom ugovoru sa Etihadom, da se sjebe Wizz?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Neko mi je rekao da je Wizz dobio po mandolini u Beogradu ali nisam skapirao da li su poskupele sve takse, ili samo na Terminalu 1, ili su jednostavno prestali da im obračunavaju onih 20% popusta što su imali.

Link to comment

Moze jos uvek da se probere ...

npr BGD - Oslo

10 dana u maju za dvoje - cca 5.600 rsd

 

 

edit. ima dosta jeftinih iz BGD a povratne su po pravilu sad dosta skuplje

Edited by Kayser
Link to comment

Moze jos uvek da se probere ...

npr BGD - Oslo

10 dana u maju za dvoje - cca 5.600 rsd

 

moze, ali sa teskom mukom.  a nisu bile ovoliko skuplje povratne. pre dve godine Beograd-Ajndhoven, dve povratne za 10.000 din, bez probiranja, to je toliko kostalo kad se kupuje dva meseca unapred. 

Link to comment

e do kurca.

 

ok, tzv. Air Serbia ce me videti samo ako umrem u inostranstvu i neko protiv moje izricite volje utrpa u avion sanduk sa mojim truplom.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

moze, ali sa teskom mukom.  a nisu bile ovoliko skuplje povratne. pre dve godine Beograd-Ajndhoven, dve povratne za 10.000 din, bez probiranja, to je toliko kostalo kad se kupuje dva meseca unapred. 

 

Na zalost, to je bilo tada - sada su po ovoj ceni. Stvari su se promenile u medjuvremenu i ne mozes ocekivati da ce biti isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...