Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja kupih to isto drugaru juce za 44EUR :)

 

Da je bio fleksibilniji sa datumima, moglo je i za £19.99 - ali, na zalost, nema vise.

 

Ti bi trebalo da otvoriš turističku agenciju... Jel bi hteo da mi radiš buking kad mi zatreba? Plaćam 10% od cene karte?

Link to comment

Unutar Evrope, ili dalje negde?

 

 

Cenim da poručnik misli na transatlantic u kodšeru sa Er Srbijom. Objavili su neke ponude ovih dana za JFK i ORD.

Треба са њима да летим од Берлина до Трећег Рима, па да знам шта да очекујем.  Увек сам малко скептичан према тиме не националним превозницима у Јевропи.

Link to comment

Za unutar EU letove sasvim OK.

 

Neki avioni imaju TVs, neki samo mapu, neki ni to.

 

Dobije se sok/voda/kafa i neki snack, zavisno od doba dana i duzine trajanja leta.

 

Ako ti se ovo uklapa u plan, posalji mi PM - mozda ustedis 20EUR.

The discount codes in the amount of up to 20 Euros each are valid for all flights of the airberlin group (AB-, HG-, 4T flight numbers from/to Germany (exceptions: German domestic flights) within the campaign period (booking period: 14.03.2014 – 06.04.2014, travel period: 26.04.2014 – 30.06.2014).
Link to comment

Tiger domaći let, all (young) male crew. Ako je i bila neka ženska nisam je primetila. I svi sem jednog nabildani, ne previše, taman da im se zatežu one košuljice oko bicepsa, i tako... mislim, samo primećujem, kao kuriozitet, nisam do sada videla all male crew.

Link to comment

stjuardi, stjuardese, big fakin dil.

 

mene je jedanput maltene muvala jedna stjuardesa.

(mislim, muvala je kolegu koji je sedeo blizu mene. i imala je blizu sto godina)

Link to comment

  I svi sem jednog nabildani, ne previše, taman da im se zatežu one košuljice oko bicepsa, i tako... mislim, samo primećujem, kao kuriozitet 

Koja si ti meraklijka. To k'o ja i Singapore Air sestra-dese. Posle zadnjeg eksperimenta sa Etihadom, vraćam se SA, makar šta da košta.

 

SINGAPORE-AIRLINES1.jpg

Link to comment

Koja si ti meraklijka. To k'o ja i Singapore Air sestra-dese. Posle zadnjeg eksperimenta sa Etihadom, vraćam se SA, makar šta da košta.

 

SINGAPORE-AIRLINES1.jpg

"...and we hope you enjoyed your flight."

"yes, we did."  :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

koliko voća se može prošvercati kroz skenere u ručnom prtljagu? evropa. na netu sam našao oprečne informacije ali cenim da mi neće pustiti kilo-dve jer su u pitanju narandže..

Link to comment

 jer su u pitanju narandže..

 

Tecnost je dozvoljena samo u posudama do 100ml, i maksimalno u plasticnoj kesi zapremine 1l. :fantom:

 

 

 

 

 

Procitah negde da su nekom konfiskovali bas pomorandze, u vecim kolicinama.

ETA: mislim da je domaci let u USA bio, ali nisam siguran.

Edited by jms_uk
Link to comment

Tecnost je dozvoljena samo u posudama do 100ml, i maksimalno u plasticnoj kesi zapremine 1l. :fantom:

 

 

 

 

 

Procitah negde da su nekom konfiskovali bas pomorandze, u vecim kolicinama.

ETA: mislim da je domaci let u USA bio, ali nisam siguran.

svakako bi izazvalo sumnju. Ostavicu dzakce u rernu pola sata na 220 da dehidriraju :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...