Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Da li je neko napravio nalog na Etihad Guest za letove za AirSerbia? Da li ste dobili ikakve milje do sad?

 

Kod mene nema niceg ni za jedno od tri putovanja, iako me je radnica na salteru za prethodna dva ubedila da mi je broj upisan i da su milje dodate. Treci tek treba da odradim pa hajde da ostavim prostor da jos nije vreme za upisivanje istih.

Nemam nalog kod njih, ali generalno niko ne daje milje pre leta - tek po obavljenom letu.

 

Malo mi je cudno to da ona kaze da su ti milje dodate. Da li se taj broj vidi negde na boarding pass-u [obicno stoji ili ceo broj ili nesto tipa FTQV].

Link to comment

Nemam nalog kod njih, ali generalno niko ne daje milje pre leta - tek po obavljenom letu.

 

Malo mi je cudno to da ona kaze da su ti milje dodate. Da li se taj broj vidi negde na boarding pass-u [obicno stoji ili ceo broj ili nesto tipa FTQV].

 

Dva leta sam vec odradila, prvi pocetkom januara, drugi pocetkom februara, i na boarding karti za prvi stoji moj Etihad broj iznad neceg "TKNE" (uzet preko ebookersa) a za drugi nema niceg (uzet preko zvanicnog sajta), i za oba su mi prilikom check-ina rekle da su milje unete. Mozda su mislile na to da vide da je upisan broj a ne zapravo milje..

Link to comment

Dva leta sam vec odradila, prvi pocetkom januara, drugi pocetkom februara, i na boarding karti za prvi stoji moj Etihad broj iznad neceg "TKNE" (uzet preko ebookersa) a za drugi nema niceg (uzet preko zvanicnog sajta), i za oba su mi prilikom check-ina rekle da su milje unete. Mozda su mislile na to da vide da je upisan broj a ne zapravo milje..

 

U tom slucaju retro-claim.

 

Mozda im jos treba da se uhodaju i unesu sve JU letove [i odgovarajuce milje] u bazu podataka?

Link to comment

Gledam na sajtu norwegian-a, imaju let Beograd - Oslo - Rejkjavik za nekih 160 evra, ali ne postoji mogućnot da se rezerviše povratna karta. Štaviše, uopšte ne registruju letove Rejkjavik - Beograd. Zna li možda neko o čemu se radi?

 

Kako se vratiti sa Islanda u Srbiju?

Link to comment

secam se da je 2008. najjeftinija veza bila preko londona. doduse isao sam iz spanije, ali verujem da je londra dobra opcija i iz bg. tada je najnoze cene imala kompanoja iceland express. doduse, uk viza mozda moze da bude problem, ako ne presedas na istom aerodromu.

Link to comment

Mozda let OSL - BEG pobegne letu KEF - OSL, pa je prevelika pauza izmedju letova. Probaj da trazis odvojene letove uz dan ili dva pauze u Oslu.

Link to comment

Gledam na sajtu norwegian-a, imaju let Beograd - Oslo - Rejkjavik za nekih 160 evra, ali ne postoji mogućnot da se rezerviše povratna karta. Štaviše, uopšte ne registruju letove Rejkjavik - Beograd. Zna li možda neko o čemu se radi?

 

Kako se vratiti sa Islanda u Srbiju?

 

Da li lete KEF-OSL i OSL-BEG tada kada gledas povratak?

Link to comment

A vidi i da li postoji opcija povratka preko Stokholma. Norwegian ima direktne letove Stokholm-Beograd, a siguran sam prilicno da leti i Stokholm-Rejkjavik.

Link to comment

Gledam na sajtu norwegian-a, imaju let Beograd - Oslo - Rejkjavik za nekih 160 evra, ali ne postoji mogućnot da se rezerviše povratna karta. Štaviše, uopšte ne registruju letove Rejkjavik - Beograd. Zna li možda neko o čemu se radi?

 

Kako se vratiti sa Islanda u Srbiju?

Pa ako je posle izbora let mozda neces ni hteti da uzmes povratnu?

Link to comment

Btw, gospođa bukirala Swiss Beograd - Ženeva - Beograd bez prtljaga (dovoljno joj je 10 kila ručnog) za 60E :ziga:

 

Ja kupih to isto drugaru juce za 44EUR :)

 

Da je bio fleksibilniji sa datumima, moglo je i za £19.99 - ali, na zalost, nema vise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...