Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

a bih rekao da ne mozes, jer u Svedsku ulazis iz non-EU zemlje
Moj prijatelj Nemac leti sa Nikole Tesle samo sa licnom, doduse i to se prvog puta desilo slucajno pa se na srecu ispostavilo da je skroz u redu. Ne znam na kom bi se sajtu to moglo proveriti za Hrvatsku ako nema na sajtu njihovog MUPa? Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Trazili smo na stranicama mupa i nismo mogli naci, zvali smo i granicni prelaz na bajakovu i oni su rekli da bi se trebalo moci, evo sad mi je javio da se cuo sa covekom koji je u vladi rh i taj je zvao ambasadu u srbiji(valda hr ambasadu, nisam ga najbolje razumeo) i da su mu rekli da se moze tako putovati(samo sa licnom)...

Link to comment
I ja mislim da nema šanse da može bez pasoša, sve i da se leti within EU.
odakle ti to?unutar EU skoro svi putuju samo sa ličnom, a od relativno skoro mogu državljani EU u Srbiju samo sa ličnomtako da kontam da nije problem ni za Hrvatsku, mada bih ja proverila jer je skroz nova članica>> videh sad da je proverenou svakom slučaju srećno :) Edited by Amelija
Link to comment

Ko ima US vizu, jeftini letovi iz Evrope za Ameriku, cene od €130 pa na vise. US Airways letovi, operated by American Airlines.Razni aerodromi moguci i u EU [bCN, MXP, ZRH, LON, DUB etc], kao i u US [JFK, MIA, SFO, LAS, LAX, BOS etc.]Koristite Kayak za pretrazivanje, moze da se bukira na raznim sajtovima [usairways, expedia, tripsta, opodo etc].Datumi od februara do juna [moze i kasnije, ali skuplje], zavisno od aerodroma...

Link to comment

ja sam imala tašnicu i iznad large cabin baggage. ženska tašna se ne računa.small cabin baggage je ono što stavljaš pod sedište, npr. neki ranac. neće da traže da žensku tašnicu staviš pod sedište.

Link to comment

Ja nemam tašnicu, nego torbekanju koja može da stane pod sedište, ali ja mislim da nema šanse da me puste da je ufuram van large cabin bag, ako im je ovo politika. Thx, peeps. :-(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...