Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Kao što Draganče reče, ako si već član nekog FF programa u Star alijansi (Lufthansa, Swiss, Austrian npr) dobićeš sve milje koje preletiš sa TK (u slučaju BEG-IST-BEG to je 2x 518 milja).
meni dadose preko 800 milja za IST-BEG. let u oktobru. zato su podgorica - IST na check in nesto zeznuli pa mi nije upisan. shanghai - IST je preko 8000, IST - PEK malo ispod 8000.
Link to comment

leteo ekonomski. nevezano sto puno letim, zbog svoje aljkavosti imam plasticni status u star alijansi. da sam pametan mogao bi ko jms da se baskarim sa bizmismenima po laundzima, a ja sve po nekim barovima pijem sa olosem.

Link to comment

Prijatelju i meni se nezavisno sad, u razmaku od nedelju dana, na Frankfurtkom aerodromu desilo da smo morali da trazimo da nam lupe pecat za ulazak u zemlju jer je smatrano da nam ne treba. Moj policajac me je ubedjivao kako je Srbija u Sengen zoni i da pecat nije potreban ( :huh: ) ali je na kraju na moje insistiranje i razgledanje pasosa to uradio.Ne znam da li smo uboli istog coveka ali eto..obratiti paznju.

Link to comment
...moram da kazem da ne delim misljenje da su najbolji, barem ne na letovima za indiju, gde ih opako siju emirati i slicne saudijske kompanije.
najbolji su u evropi, a ne u svetu
Link to comment

mene su svaki put zaustavljali cajci posle pasoske, ali sam imao spremne papirejedan kolega je na pasosku otisao na eu gradjane i solidno je ispitan, tako da ce ubuduce ici na pravi salter

Link to comment
Prijatelju i meni se nezavisno sad, u razmaku od nedelju dana, na Frankfurtkom aerodromu desilo da smo morali da trazimo da nam lupe pecat za ulazak u zemlju jer je smatrano da nam ne treba. Moj policajac me je ubedjivao kako je Srbija u Sengen zoni i da pecat nije potreban ( :huh: ) ali je na kraju na moje insistiranje i razgledanje pasosa to uradio.Ne znam da li smo uboli istog coveka ali eto..obratiti paznju.
620_400_1358942105Untitled.jpgimam utisak da pitam nešto previše očigledno,ali što je bitan pečat ?
Link to comment

Je l u freeshopu na aerodromu Nikola Tesla jeftinije nego u radnjama po BG? Nikad nisam ništa kupovala tamo, po logici stvari bih rekla da bi trebalo da je jeftinije, ali ko da mi je neko nekad rekao da nije..

Link to comment

Ni u ludilu jeftinije. Na slatkišima i alkoholu deru kao nezdravi a na kozmetici tek nešto manje. Ako letiš sa nekog velikog aerodroma ili na isti, preporučujem da šoping obaviš tamo. Jedino ako hoćeš neki etno suvenir, postoji etno dućan odmah pored A1.

Link to comment

Eh, ali jedno je CDG a drugo partijski-tal-sa-famoznom-tvrtkom-Dufry BEG... Tako sam se i ja jednom setio da kupim dragoj parfem pa sam ga platio tričavih 25 evra više nego na Atatürku na kojem sam se našao dva sata kasnije. Svaka škola se plaća...

Edited by beowl
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...