Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Mozda je drugacije ako se ima FTL/SEN/HON status, ali ja vidim bar celu 2012. i 2013. :unsure:
Kako dodjes do toga? Daj neki zamaskirani prntscrn?Do trenutnog stanja dodjem kroz Home > My Lounge > Mileage accountIspod izvestaja stoji link ka Account statement and mileage expiry queries koji otvori novu stranicu na kojoj piseQuestions about your Account Statement / Quick and easy access to information!Prvi link (View mileage account online) me vrati na istu prethodnu stranicu, dok Further information about the online account statement is available here: Detailed statement me baci na stranicu o sveopstim informacijama o M&M (Account statement: General info / Account information - here you can see all the details of your mileage account / Status info) ali tu nista nije linkovano.
Link to comment
Kako dodjes do toga? Daj neki zamaskirani prntscrn?Do trenutnog stanja dodjem kroz Home > My Lounge > Mileage account
Ispod toga , s desne strane, imam ovo 'Account history'tq35.jpg da li ima to i kod tebe?
Link to comment
Ispod toga , s desne strane, imam ovo 'Account history'da li ima to i kod tebe?
Imam i to, no ono sta tu dobijem je proslogodisnji let iz decembra i nesto sto je kupljeno na aerodromu, dok poslednji ovogodisnji let vidim samo na onoj prvoj Mileage account strani. :ph34r:Ja sam ocekivala da mogu da prelistam sve sta je bilo u poslednjih nekoliko godina (prvo sam mislila da nisam ni isla sa Lufthansom, ali se onda setih da imam po koji Swiss i kupovine na Fraportu, prosto me je zanimalo da vidim to sve na jednom mestu)
Link to comment

Nadam se da pisem na pravom mestu.Air Serbia ima neku akciju - dve karte po ceni jedne. Za drugu kartu se placa samo taksa. Ponovo otvaraju onu Jatovu poslovnicu u Bulevaru pa samo tamo vazi ova ponuda.I da, ovo vazi jos samo sutra. Danas sam se nasla tamo i bilo je bas puno ljudi, cak se napravio red ispred.

Link to comment

Za Ameliju, od juna do septembra sledeće godine radiće BCN-BEG. Jeste da je u pitanju jadni Vueling i ne baš sjajna vremena ali bolje išta nego ništa:20JUN14 Barcelona – Belgrade 3 weekly (until 15SEP14)VY1286 BCN1735 – 2005BEG 320 3VY1286 BCN2045 – 2315BEG 320 1VY1286 BCN2150 – 0020+1BEG 320 5VY1287 BEG0100 – 0335BCN 320 6VY1287 BEG2045 – 2320BCN 320 3VY1287 BEG2355 – 0230+1BCN 320 1

Link to comment
sto je jadan, mislim jel ih treba izbegavati?bas bih rado video Barsu, a vidim da su jeftini.
Nisam ih još iskusio, tipičan LCC kod kojeg valja spremiti dosta strpljenja za check-in, preuzimanje prtljaga i ostale trivije. Komentari korisnika ukazuju na ozbiljan nedostatak prostora izmedju sedišta:http://www.airlinequality.com/Forum/vueling.htm
Link to comment

Ja sam leteo dva puta Rim-Barca. Pa, hmm, bilo je bolje od Ryanaira (što i nije teško), ali ništa posebno naravno. Low cost ko low cost. Svejedno, konačno direktno za Barcu, meni to je super vest.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...