Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Uh, bre, sad me preplaši a pazario sam u medjuvremenu... Nisam neki fan eD ali tamo me je redirectovao SkyScanner, mislim da je španska verzija.Ništa, sačekaću da stigne konfirmacija mailom pa ćemo videti...

Link to comment
Uh, bre, sad me preplaši a pazario sam u medjuvremenu...Nisam neki fan eD ali tamo me je redirectovao SkyScanner, mislim da je španska verzija.Ništa, sačekaću da stigne konfirmacija mailom pa ćemo videti...
Izvini, nije mi bila namera :)Ono sto je bitno je da vidis da su karte izdate [607- ako su od Etihada], nezavisno od potvrde rezervacije.
Link to comment
  • 2 weeks later...
I was just checking some ticket prices and noticed that Virgin Australia is now codesharing with Etihad Airways to Belgrade (BEG).Nothing on the Virgin Australia website announcing this but this is definitely bookeable now.Flight numbers for AUH-BEG are VA7071 and for BEG-AUH, they are VA7072. The flights are operated by Etihad daily.Although this a codeshare on Etihad metal, this is the first time in 26 years that an Australian airline will be placing its own code to Belgrade and the first since 1987 when Qantas stopped flying its own Boeing 747-200Bs to Belgrade from Sydney.
Link to comment
  • 2 weeks later...

kako da proverim koji su letovi preko atlantika sa A380dva kurtona od exyu aviokompanija su na prodaju ako ih iko kupi. znaci jos vise lcc i jos skuplje tarife za presedanja.

Link to comment
  • 4 weeks later...

shanghai - beograd 29/10 cena karte 1580 usd u jednom pravcu. turkish preko istanbula. dobar let, poletanje oko 22 u bgd sam sledeci dan u 8. kafica na ataturku i samo 2h na tranzitu. ali pisem zbog cena, ova cena je najjeftinija opcija :cry: . razlog su praznici u kini, cene karata su jezive. u normalnim uslovima povratna sha-bgd ne treba da je preko tisuce zelenih. sreca pa je na racun firme, moram da letim u srbiju da skupim neku dokumentaciju oko mleka za indija :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

I sa i bez Etihada, verovatno bi ti bio poslednji put da letiš Jatom. Jat je bio živi mrtvac, prvi na podužoj listi za umiranje na teritoriji ex SFRJ. Spasilo ga je čudo koje ostali mrtvaci sa spiska gotovo izvesno neće dočekati.

Link to comment
Danas sam letela JATom po poslednji put... nekako sam tuzna...
Budi sretna, jer je letenje Jatom donosilo izrazito uvecani rizik da ti to bude poslednje letenje uopste.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...