Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Terminal F.Ili nadji nekog da te guest-uje u laundz [malo udobnije sedenje i pice/klopa za dz], ili sedi i posmatraj komunikaciju na losem engleskom izmedju Rusa koji rade na gejtu i npr. putnika Italijana koji lete za Milano [dodatni poeni ako let kasni].Alternativa su preskupe kafe i duty-free :(The airport offers a lot of services including restaurants, shops, WiFi provided by three companies, baby changing rooms, luggage packing, and a post office. There’s also a VIP lounge. For a map of the airport, click here.

Link to comment

ajde, sta kukas za 5 ura, proleti to za cas. ja spavao tamo.nema nista na terminalu F. ja obicno ne ulazim u duty free zonu i sedim u TGI Fridays na departures.posto ces biti u zoni samo irish pub. tamo zna da naleti neko interesantan za pricu, piva skupa, drugo nisam ni probao.

Link to comment

Pa moracu i ja da spavam. Pretpostavljam da je suvisno pitati ima li besplatnog ata™.Muka mi je vise od tih socijalnih terminala i usranih aerodroma. U posljednjih 5-6 godina jedino je u Budimpesti bilo zanimljivo, cak bih se usudio reci i prijatno. U Dohi je takodje ok al kad platis laundz™ 40$ sto je meni bilo ok jer sam imao neki bolestan stopover od bar 8 sati, ni ne sjecam se vise.

Link to comment

za transfere je singapur zakon, tamo kad imas tranzit gledas da je sto duzi. moja prva zena je spontano izjavila kako bi zivela na tom aerodromu, a nije da nema sve potrebno za zivot, i to dobar.

Link to comment
Sta raditi na Seremetjevu pet sati?
ja sam pisala dnevnik u nekoj kafani.@jms ili neko drugi ko zna: kupila sam povratnu avio-kartu iz beograda za destinaciju X a preko grada Y i u odlasku i u povratku. sad sam se predomislila i radije bih da budem u gradu Y (karta je naravno non-refundable) - imam li ja pravo jednostavno da iskoristim te parčiće leta?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...